Chcesz mieszkanie komunalne? To je wyremontuj

20 lipca 2017, 15:06, ak
fot. Daniel Adamski, Urząd Miasta Gorzowa
Prezydent Gorzowa podjął decyzję o przeznaczeniu kolejnych 26 mieszkań komunalnych do remontu przez przyszłego najemcę we własnym zakresie. Termin składania ofert upływa 3 sierpnia 2017 r.

O mieszkanie komunale do remontu mogą ubiegać się osoby oczekujące na lokale zamienne, na zamianę z urzędu z uwagi na zły stan zdrowia i umieszczone na liście przydziału lokali mieszkalnych na czas nieoznaczony na rok 2017, jeżeli wyrażą one wolę wykonania prac remontowych.

Tym razem prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki przeznaczył kolejnych 26 mieszkań komunalnych do remontu. Warunek jest jeden – przyszły najemca musi je wyremontować we własnych zakresie, bez zwrotu kosztów. A w niektórych lokalach roboty jest sporo.

Na liście znalazły się mieszkania przy ul. 30 Stycznia, Al. 11 Listopada, Borowskiego, Chrobrego, Drzymały, Garbary, Gwiaździstej, Kwiatowej, Lipowej, Łokietka, Mickiewicza, Sikorskiego, Słonecznej i Śląskiej.

Wykaz 26 mieszkań znajduje się na tablicy ogłoszeń w Wydziale Spraw Społecznych przy ul. Teatralnej 26 oraz w Urzędzie Miasta Gorzowa Wlkp., przy ul. Sikorskiego 3-4. Szczegółowe informacje dostępne są pod nr tel. 95 7355 756 lub bezpośrednio w Wydziale Spraw Społecznych przy ul. Teatralnej 26, pok. nr 11.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości