Wiadomości

Wypadek na budowie domku jednorodzinnego [zdjęcia]

18 lipca 2017, 15:10, ak
fot. Marcin Kluwak
We wtorkowe popołudnie przy ul. Jaspisowej w Gorzowie doszło do wypadku. Mężczyznę pracującego przy budowie domu przygniotła belka. Na miejsce została wysłana karetka pogotowia oraz straż pożarna.

Informację o tym, że coś się dzieje na osiedlu domków jednorodzinnych w Gorzowie, tuż obok ul. Żwirowej otrzymaliśmy od naszego czytelnika na numer alarmowy 515 016 102.

Okazało się, że przed godz. 15 na budowie jednego z domków jednorodzinnych przy ul. Jaspisowej doszło do wypadku. - Ze zgłoszenia jakie otrzymaliśmy od Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego wynikało, że mężczyznę pracującego przy budowie domu przygniotła belka. Mężczyzna dostał ataku padaczki i nie był w stanie wydostać się. Na miejsce została wysłana karetka pogotowia oraz wóz techniczny straży pożarnej – opowiada Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Nie wiadomo w jakim stanie jest mężczyzna. Został zabrany karetką pogotowia do gorzowskiego szpitala. Belka, która przygniotła mężczyznę była przenoszona dźwigiem z naczepy samochodu ciężarowego.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości