Sobotni mecz z GKS Katowice jak wszystkie ostatnio może być ostatnim. Na 22. kwietnia na godzinę 17:00 kurator GKP zwołał bowiem walne zebranie członków klubu. Jeśli podczas niego nie stanie się cud piłkarski klub może zniknąć ze sportowej mapy miasta. Nasz najbliższy rywal, GKS Katowice, to przeciwnik, którego marki nie trzeba chyba reklamować. Sobotni pojedynek GKP Stilon - GKS został zakwalifikowany jako spotkanie podwyższonego ryzyka. Wiąże się to z utrudnieniami dla kibiców, nie możliwe będzie między innymi przemieszczanie po całym obiekcie. - Prosimy o przybycie wcześniej i stosowanie się do poleceń służb porządkowych - poinformował kierownik ds. bezpieczeństwa Andrzej Drzewiński.
Przed sobotnim spotkaniem trener Krzysztof Pawlak będzie miał wreszcie większy luz w doborze piłkarzy, którzy powalczą na boisku. Będzie miał bowiem do dyspozycji aż 17 zawodników. Zagrać nie może tylko Przemysław Łudziński, który narzeka na ból żeber. - Na pewno nie wystraszymy się przeciwnika i wyjdziemy z wiarą we własne możliwości. GKS to przeciwnik, z którym na pewno możemy nawiązać równą walkę - stwierdził szkoleniowiec GKP Stilon.
Ceny biletów:
- Ulgowy - 10 zł.
- Normalny - 15 zł.
Kasy oraz bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 14:00.
Początek spotkania na stadionie przy ulicy Olimpijskiej zaplanowano na godzinę 16:00. Z meczu przeprowadzimy bezpośrednią relację do której link znajdziecie w zakładce Relacje oraz na stronie głównej. W zakładce Multimedia znajdziecie natomiast przedmeczowe wypowiedzi trenera Pawlak oraz Emila Drozdowicza.
Radosław Łogusz
Napisz do nas przez Messengera, WhatsAppa lub wyślij zgłoszenie. Możesz zostać anonimowy.
Zobacz, jak wygląda Gorzów teraz – kamera na żywo
|
Royal National Ballet of Georgia Potskhishv
16 kwietnia 2026
kup bilet |
|
Piotr Bałtroczyk - STAND UP 2026
15 marca 2026
kup bilet |
|
Polska Noc Kabaretowa 2026 - Siedmiu wspaniałych
22 maja 2026
kup bilet |
|
Kabaret Ani Mru-Mru w najnowszym programie "Mniej więcej"
19 kwietnia 2026
kup bilet |