MZK sprzedaje używane autobusy

7 lipca 2017, 12:10, ak
fot. Micho1987/wikipedia
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie wystawił na sprzedać pięć MAN-ów, które zostały wycofane z użytkowania przez spółkę. Każdy chętny może złożyć swoją ofertę na kupno autobusy do 14 lipca.

Gorzowski magistrat sprzedaje używane auta, a Miejski Zakład Komunikacji chce sprzedać pięć autobusów marki MAN NL 202. Pojazdy są wyprodukowane w latach 1996-1998.

Kto może stać się właścicielem autobusów w barwach Gorzowa? Praktycznie każdy, kto zaproponuje kwotę satysfakcjonującą MZK.

Wszystkie pięć autobusów MAN NL 202 to pojazdy mające niespełna 12 metrów długości, 2,5 metra szerokości oraz 3,1 metra wysokości. Pojazdy posiadaja łącznie 96 miejsc, w tym 29 miejsc siedzących. Autobusy wystawione do sprzedaży wymagają remontu. W większości z nich do zrobienia jest silnik, skrzynia biegów, pompa wtryskowa, do tego skorodowane jest poszycie i kratownica. Dwa z nich mają przejechane ponad 1 mln kilometrów, pozostałe mają ponad 911 tys. km.

Chętne osoby mogą składać swoje oferty w zamkniętej kopercie w siedzibie MZK przy ul. Kostrzyńskiej do piątku 14 lipca do godz. 10. Koperta powinna zawierać dopisek "Oferta na zakup używanych autobusów miejskich” oraz podstawowe dane osoby składającej. O tym, czy autobus zostanie sprzedany zadecyduje cena. Oczywiście Miejski Zakład Komunikacji zastrzega sobie prawo odstąpienia od sprzedaży bez podania przyczyny.  


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości