Wiadomości

Koncert Razem dla katedry

6 lipca 2017, 18:33, inf. prasowa
fot. Anna Kluwak
Ruszyła sprzedaż biletów na koncert charytatywny, który odbędzie się w przyszły weekend w amfiteatrze. Do Gorzowa przyjedzie Maryla Rodowicz oraz Bajm.

Razem dla katedry to koncert charytatywny zorganizowany przez miasto i miejskiej centrum kultury. Pieniądze zebrane ze sprzedaży biletów w 100 procentach zostaną przeznaczone na odbudowę zniszczonej podczas pożaru katedry. Dochody trafią na konto bankowe diecezji zielonogórsko-gorzowskiej, na które trafiają wpłaty na odnowę katedry.

W piątek 14 lipca o godzinie 19:30 odbędzie się koncert Maryli Rodowicz. Władze miasta zaprosiły na niego wszystkie osoby, które miały udział w ratowaniu katedry - im ten koncert jest dedykowany. Natomiast w sobotę 15 lipca 2017 o godzinie 20:30 wystąpi Beata Kozidrak z zespołem Bajm.

Cena biletu wynosi 25 zł, można je nabyć w siedzibie MCK, w sklepie Stali Gorzów oraz za pośrednictwem internetu. Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo

Kasa Miejskiego Centrum Kultury przy ulicy Drzymały 26 jest otwarta od poniedziałku do piątku od godziny 8 do 16. Sklep Stali Gorzów funkcjonuje w godzinach otwarcia Nova Parku (poniedziałek – sobota od 9.00 do 21.00, w niedzielę od 10.00 do 20.00). Bilety można tez zamówić na portalu biletomat.pl

Natomiast koncerty pozostałych zespołów muzycznych, które miały wystąpić podczas Dni Gorzowa i przyjadą do naszego miasta jeszcze raz - zostaną jeszcze ustalone. O szczegółach będziemy informować.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości