Bajm i Rodowicz wystąpią w amfiteatrze

4 lipca 2017, 15:04, ak
Dni Gorzowa zostały odwołane, ale wszyscy artyści zgodzili się ponownie przyjechać do Gorzowa i wystąpić nieodpłatnie podczas koncertów charytatywnych. Najbliższe 14 i 15 lipca w amfiteatrze.

- Czas zastanowić się nad tym jak odbudować katedrę. To dla nas bardzo ważna lekcja, którą trzeba odrobić. Jesteśmy gotowi do tego, aby zbierać pieniądze. Również artyści, którzy mieli wystąpić podczas Dni Gorzowa, wystąpią nieodpłatnie na koncertach charytatywnych – powiedział Jacek Wójcicki, prezydent Gorzowa.

Przypominamy, że tegoroczne Dni Gorzowa zostały odwołane ze względu na pożar katedry. Oczywiście wszyscy wokaliści i zespoły wzięli należne honorarium za występy, które się nie odbyły – takie były warunki umowy.

Jednak pożar katedry poruszył muzyków, którzy zdecydowali się przyjechać do Gorzowa jeszcze raz i wystąpić nieodpłatnie podczas koncertu charytatywnego. Najbliższe koncerty zaplanowano na piątek 14 lipca i sobotę 15 lipca w gorzowskim amfiteatrze.

W piątek wystąpi Maryla Rodowicz, natomiast w sobotę zespół Bajm. Bilety wstępu na koncerty będą kosztowały 25 zł. - Chcemy tym koncertem podziękować wszystkim, którzy zaangażowani byli w ratowanie katedry. Począwszy od szeregowego strażaka i policjanta, poprzez panią przygotowującą posiłki. Zyski ze sprzedaży biletów zostaną przekazane w 100 procentach na rzecz odbudowy katedry – podkreśla prezydent Wójcicki.

Amfiteatr pomieści 4,6 tys. osób. Reszta koncertów odbędzie się w późniejszym czasie – o terminach będziemy informować. Bilety na najbliższe koncerty będą dostępne od czwartku 6 lipca w kasie Miejskiego Centrum Kultury.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości