Wiadomości

Uciekł z odwyku. Chciał popełnić samobójstwo

30 czerwca 2017, 09:21, ak
W czwartkowy wieczór kilkudziesięciu policjantów szukało 26-latka, który chciał popełnić samobójstwo. Na szczęście mężczyzna został odnaleziony. Był pod wpływem alkoholu.

Informację o policyjnej akcji otrzymaliśmy w czwartkowy wieczór 29 czerwca po godz. 22 na nasz numer alarmowy 515 016 102 od czytelnika. - Coś się dzieje przy ul. Nowy Dwór w Gorzowie. Wszędzie krążą policyjne radiowozy i policjanci z latarkami – mówił z rozmowie z portalem gorzowianin.com nasz czytelnik.

Okazało się, że policjanci z Gorzowa prowadzili poszukiwania. - Około godz. 22 do dyżurnego wpłynęło zgłoszenie o tym, że 26 letni mężczyzna chce popełnić samobójstwo. Przekazali nam tę informację pracownicy jednego z ośrodków odwykowych na terenie naszego miasta, gdzie przebywał mężczyzna. Dostali oni sms-a od swojego pacjenta, że ten chce się powiesić. W związku z tym została błyskawicznie utworzona akcja poszukiwawcza – komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji.

Do akcji zostało zaangażowanych kilkudziesięciu policjantów oraz psy tropiące. Działania operacyjne pozwoliły ustalić, że 26-latek przebywa w okolicy ul. Nowy Dwór w Gorzowie.

Po około 2 godzinach, udało się odnaleźć mężczyznę na polu niedaleko trasy S3. - Mężczyzna został przetransportowany do gorzowskiego szpitala. Natomiast ze szpitala trafił do nas, aby wytrzeźwieć. Miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Jak wytrzeźwieje zostanie skierowany na konsultację psychiatryczną – mówi Sławek.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości