Wiadomości

Policyjna interwencja na Górczynie

29 czerwca 2017, 21:08, red
fot. czytelnik Natalia
W czwartkowy wieczór dwa policyjne patrole interweniowały przy ul. Maczka w Gorzowie. Wszystko przez pijanego mężczyznę, który awanturował się w jednym z mieszkań.

Informację i zdjęcie z policyjnej interwencji otrzymaliśmy o godz. 19.38 od naszej czytelniczki Natalii na facebookowym profilu gorzowianin.com.

- Ktoś na Maczka chyba nieźle narozrabiał. Jak dobrze policzyłam, to 11 policjantów do jednej wyprowadzanej osoby – pisała pani Natalia.

O tę interwencję zapytaliśmy rzecznika Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. - Rzeczywiście po godz. 19 dyżurny gorzowskiej policji otrzymał zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie przy ul. Maczka, który był pod wpływem alkoholu. Ponadto był bardzo agresywny i demolował mieszkanie swojej partnerki – komentuje Marcin Maludy, rzecznik prasowy KWP.

Jak widać na zdjęciu przesłanym przez panią Natalię, do nietrzeźwego mężczyzny zostały wysłane dwa radiowozy. Skąd taka ilość policjantów do jednego agresora?

- Akurat jeden z patroli był w pobliżu i przyjechał, aby wspomóc kolegów. W interwencji brało udział kilku policjantów, a nie tak jak podawała czytelniczka kilkunastu. Po wyprowadzeniu agresywnego i pijanego mężczyzny z domu, został przewieziony do wytrzeźwienia. Jutro zostanie przesłuchany – tłumaczy Maludy.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości