Wiadomości

Kobieta utonęła w Kanale Ulgi

21 czerwca 2017, 21:07, ak
fot. Marcin Kluwak
W środowy wieczór w Gorzowie doszło do tragedii - w Kanale Ulgi utonęła kobieta. Na miejscu pracuje prokurator oraz grupa dochodzeniowo-śledcza.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na maila kontakt@gorzowianin.com od czytelnika.

Około godz. 20 gorzowscy policjanci dostali zgłoszenie o topielcu na Kanale Ulgi na wysokości skrzyżowaniu ul. Przemysłowej i Mazowieckiej. Na miejsce oprócz policji, została wezwana również straż pożarna.

- Działania strażaków polegały na wyciągnięciu ciała z wody przy użyciu łodzi. Dalsze czynności przejęła policja - komentuje Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Po wyciągnięciu zwłok na brzeg, okazało się że nie żyje kobieta w wieku około 50-55 lat. - Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora, która będzie ustalać tożsamość kobiety oraz dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Ciało kobiety zostanie zabezpieczone do sekcji zwłok – mówi Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Przypominamy, że w rzece Warcie, jak i w Kanale Ulgi obowiązuje całkowity zakaz kąpieli.  

AKTUALIZACJA

- Unoszące się na wodzie ciało zauważyli wędkarze, który od razu wezwali policję i wskoczyli do wody, aby pomóc. Niestety okazało się, że 51-letnia mieszkanka Gorzowa nie żyje. Cały czas ustalamy czy był to nieszczęśliwy wypadek czy też próba samobójcza - komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Fotoreportaż


1/4 Zwłoki kobiety w Kanale Ulgi

1/4 Zwłoki kobiety w Kanale Ulgi

2/4 Zwłoki kobiety w Kanale Ulgi

2/4 Zwłoki kobiety w Kanale Ulgi

3/4 Zwłoki kobiety w Kanale Ulgi

3/4 Zwłoki kobiety w Kanale Ulgi

4/4 Zwłoki kobiety w Kanale Ulgi

4/4 Zwłoki kobiety w Kanale Ulgi

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości