Wiadomości

Policja podsumowała długi weekend

19 czerwca 2017, 13:12, inf prasowa/mk
fot. materiały prasowe KWP
8 wypadków drogowych, 1 ofiara śmiertelna i 14 osób rannych. DO tego 32 pijanych kierowców. Lubuska policja podsumowała długi, czerwcowy weekend.

Od środy do niedzieli (14-18 czerwca) prowadzone były policyjne działania „Boże Ciało”. W tym czasie, zarówno na trasach o największym natężeniu ruchu drogowego jak i na rzadziej wykorzystywanych przez kierujących drogach, można było zauważyć zwiększoną ilość policyjnych patroli.

Lubuska drogówka kontrolowała kierowców, ich stan trzeźwości i posiadane uprawnienia. Ważnym elementem policyjnej pracy była także kontrola stanu technicznego pojazdu. Mundurowi w białych czapkach zajmowali się również zabezpieczaniem i obsługiwaniem zdarzeń drogowych. Od środy do niedzieli (14-18 czerwca) na terenie województwa lubuskiego doszło do 8 wypadków, w których zginęła 1 osoba, a 14 osób zostało rannych.

Przez długi weekend lubuscy policjanci zatrzymali 32 nietrzeźwych kierujących, którzy za swoje nieodpowiedzialne i niebezpieczne zachowanie odpowiedzą przed sądem. Cały czas przypominamy, że jeżeli nie jesteśmy pewni naszego stanu trzeźwości, możemy ją bezpłatnie i anonimowo sprawdzić przez całą dobę w komisariatach i komendach Policji.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości