Każdy kto się chce dobrze bawić, a przy tym trochę pobrudzić musi koniecznie być 1 lipca na Wale Okrężnym. Tam odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Kolorów.
Impreza zainspirowana Hinduskim Świętem Holi będzie jedną z atrakcji podczas tegorocznych Dni Gorzowa. O co chodzi? Przede wszystkim o świetną zabawę podczas wyrzucania we wszystkie możliwe strony kolorowego proszku, oczywiście w rytm muzyki. A na scenie klubowej pojawią się: Gromee, Miqro, Milkwish, Pesos, Doctor, Qusi, Matey, Simon F i Sodom.
Impreza wystartuje o godz. 14 i potrwa aż do godz. 20. Na uczestników będzie czekać kolorowa wata cukrowa, bazooki CO2, zamki dmuchane dla najmłodszych oraz bungee. Na samą imprezę wstęp jest bezpłatny.
Natomiast po godz. 20 startuje jubileuszowa Euforia Dźwięku. Więcej na ten temat przeczytacie TUAJ.
|
International Grand Ballet
1 lutego 2026
kup bilet |
|
80 lat triumfu — jubileuszowa trasa legendarnego Narodowego Baletu Gruzji „Sukhishvili”!
3 marca 2026
kup bilet |
|
Kobiecy koncert światowych przebojów
3 marca 2026
kup bilet |
|
Varius Manx & Kasia Stankiewicz 90'/35
26 stycznia 2026
kup bilet |