Wiadomości

Kolejne tanie działki do wzięcia

12 czerwca 2017, 19:41, ak
Po raz kolejny chętne osoby będą mogły wylicytować działkę pod budowę domu w ramach programu tania działka budowlana. Licytacja odbędzie się w ostatni czwartek czerwca w Urzędzie Miasta w Gorzowie.

W czwartek 29 czerwca o godzinie 10.00 odbędzie się kolejny przetarg na zbycie nieruchomości gruntowych w ramach programu „Tania działka budowlana”. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium do 22 czerwca – poinformowała Stanisława Sztuka, dyrektor Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Majątku Urzędu Miasta.

Tym razem miasto oferuje sprzedaż 8 działek – po 2 przy ul. Granicznej i Pełczyckiej oraz 4 działki przy ul. Kowalskiego. Cena wywoławcza jest zależna od wielkości terenu pod zabudowę.

Jakie warunki? Po pierwsze, chętne osoby będą mogły rozpocząć budowę na działce po wpłaceniu15 procent wartości gruntu. Następnie w ciągu dwóch lat dom musiałby zostać wybudowany. A w okresie do 4 lat należałoby tam zamieszkać. Dopiero wtedy gorzowianie będą musieli zapłacić pozostałe 10 proc. i działka stanie się ich własnością.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości