Wiadomości

Z Sikorskiego nie pojedziemy na Teatralną

6 czerwca 2017, 16:24, aw
fot. Anna Warchoł
Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. Od środowego wieczoru szykują się kolejne utrudnienia w centrum miasta. Tym razem zostanie zamknięte dla ruchu skrzyżowanie Sikorskiego-Warszawska-Cichońskiego.

Miejski inżynier ruchu informuje, że w związku z otwarciem dla ruchu ul. Warszawskiej, roboty wkroczą w kolejny etap. Tym razem chodzi o skrzyżowanie Sikorskiego-Warszawska-Cichońskiego.

Dlatego też w środę 7 czerwca w godzinach wieczornych zostania zamknięta ul. Sikorskiego na odcinku od ul. Cichońskiego do ul. Warszawskiej oraz ul. Cichońskiego na odcinku od ul. Sikorskiego do ul. Teatralnej (bez skrzyżowania).

- W trakcie zamknięcia realizowany będzie między innymi brakujący odcinek torowiska tramwajowego oraz prowadzone będą prace związane z kanalizacją deszczową. Prace na Sikorskiego i Cichońskiego realizowane będą w ramach zadania przebudowy ul. Warszawskiej – tłumaczy Rafał Krajczyński, miejski inżynier ruch.

To oznacza dla kierowców jedno – objazdy i jeszcze większe utrudnienia. Kierowcy będą musieli uzbroić się z cierpliwość, ponieważ objazd główny do ul. Teatralnej i Warszawskiej wytyczony zostanie od ul. Mostu Staromiejskiego i skrzyżowania Chrobrego-Sikorskiego ulicami: Chrobrego - Jagiełły – Warszawską – Szpitalną.

Z kolei dla kierowców, którzy skręcą w ul. Sikorskiego na skrzyżowaniu z ulicami Herberta – Dzieci Wrzesińskich wytyczony zostanie objazd lokalny, który prowadził będzie do ul. Teatralnej po trasie: ul. Herberta – Spichrzowa – Cichońskiego.

W trakcie wprowadzanego etapu planowane jest utrzymane częściowej przejezdności na skrzyżowaniu ulic Teatralna – Cichońskiego. Na ul. Cichońskiego wprowadzony będzie nakaz jazdy w prawo w ul. Teatralną, natomiast na ul. Teatralnej nakaz skrętu w lewo w ul. Cichońskiego.

Przypominamy, że ul. Szkolna i Ogrodowa nadal pozostają bez przejazdu do ul. Warszawskiej z uwagi na brak warstwy ścieralnej oraz to, że obowiązuje zakaz skrętu w lewo z ul. Warszawskiej w ul. Szpitalną.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości