LemOn zaśpiewa dla gorzowian

30 maja 2017, 10:50, aw
„Jutro”, „Scarlett” czy „Napraw” to hity zespołu LemOn, który wystąpi podczas tegorocznych Dni Gorzowa. Muzycy zagrają na głównej scenie na nadwarciańskich błoniach.

Tegoroczne Dni Gorzowa odbędą się w dniach 30 czerwca, 1 i 2 lipca. Powodem do trzydniowego świętowania będzie 760-lecie nadania praw miejskich, które przypada na 2 lipca.

Na głównej scenie na nadwarciańskich błoniach przy moście żelaznym wystąpią tacy wykonawcy, jak: zespół Bajm z Beatą Kozidrak, Maryla Rodowicz, Natalia Nykiel, zespół Eastwest Rockers, O.S.T.R., Miuosh oraz zespół Łobuzy i Czadoman.

Kolejnym wykonawcą, który wystąpi dla gorzowian będzie zespół LemOn, czyli polsko-łemkowsko-ukraiński zespół muzyczny.

LemOn został założony w 2011 roku z inicjatywy wokalisty Igora Herbuta. Wszystko zaczęło się przez chęć wystąpienia w programie talent show Must Be the Music. Rok po występnie w programie, zespół wydał swoją pierwszą płytę.

Członkowie grupy pochodzą z różnych krańców Polski - od Dolnego Śląska, przez Podkarpacie, Lubelskie, Górny Śląsk po Lubuskie, ale przede wszystkim z różnorodnych muzycznych środowisk – od jazzu, przez garażowego rocka, po hip hop i r’n’b.

Do tej pory LemOn wydał cztery albumy studyjne. A najpopularniejsze utwory to: „Wkręceni”, „Napraw”, „Jutro”czy „Scarlett”.

<iframe src="https://www.youtube.com/embed/M7Sfgc73-sQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->