Wiadomości

Łobuzy na scenie Dni Gorzowa

26 maja 2017, 20:46, aw
Oprócz rocka, popu czy hip hopu – nie może zabraknąć również wykonawcy disco polo podczas tegorocznych Dni Gorzowa. A będzie to zespół Łobuzy, który piosenką „Ona czuje we mnie piniądz” podbił serca fanów.

Tegoroczne Dni Gorzowa odbędą się w dniach 30 czerwca, 1 i 2 lipca. Powodem do trzydniowego świętowania będzie 760-lecie nadania praw miejskich, które przypada na 2 lipca.

Poznaliśmy już kilku wykonawców którzy wystąpią na głównej scenie na gorzowskich błoniach, a będą to m.in. zespół Bajm z Beatą Kozidrak, Maryla Rodowicz, Natalia Nykiel, zespół Eastwest Rockers, O.S.T.R. i Miuosh.

Kolejnym wykonawcą, tym razem z nurtu disco polo będzie zespół Łobuzy, który swoim singlem „Ona czuje we mnie piniądz” podpisał nie tylko serca fanów, ale również listy przebojów disco. Do tej pory teledysk do tej piosenki na popularnym serwisie YouTube ma ponad 65 mln wyświetleń.

Zespół Łobuzy powstał w 2015 roku i do tej pory wydał trzy single. Wśród nich m.in. „Łobuz kocha najbardziej” oraz „Pupy”. Z kolei singiel „Ona czuje we mnie piniądz” uzyskał w marcu 2016 roku status diamentowej płyty.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości