Wiadomości

Derby na... polu golfowym

26 maja 2017, 11:16, red
fot. facebook.com/PoleGolfoweZawarcie
W niedzielę na polu golfowym w Gorzowie odbędą się pierwsze w historii Golfowe Derby Lubuskie. Oprócz tego, odbędą się dni otwarte. m dniu każdy chętny może wziąć udział w bezpłatnej Akademii Golfa.

W niedzielę o godz. 12 na Polu Golfowym Zawarcie drużyna Gorzowskiego Klubu Golfowego Zawarcie zmierzy się z drużyną Przytok Golf Club, a pretekstem tych zmagań jest mecz żużlowy Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra.

Mecz golfowy rozegramy w nietypowym, żużlowym formacie, w którym zawodnicy łapią punkty dla swojej drużyny. W zależności od wyniku netto na dołku, zawodnicy otrzymują odpowiednią ilość punktów. Zwycięża drużyna, której zawodnicy zbiorą większą ilość punktów.

Również w niedzielę odbędą się Dni Otwarte w ramach ogólnopolskiej akcji promującej ten sport. W tym dniu każdy chętny może wziąć udział w bezpłatnej Akademii.

Pierwsza tura rozpocznie się o godz. 13.00 i potrwa do 15.00, a druga od 15.00 do 17.00.

To będzie świetna okazja, by dowiedzieć się czym jest golf i o co tak naprawdę w nim chodzi. Będą podstawowe zasady gry i zachowania się na polu, instruktaż zawartości golfowej torby, a dla wielu – pierwsze uderzenia golfowe.​

W programie:

- prezentacja sprzętu,

- nauka gry w golfa pod okiem wykwalifikowanych trenerów i instruktorów,

- pierwsze uderzenia na strzelnicy golfowej i na putting Greenie,

- gry i zabawy dla najmłodszych.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości