Wiadomości

Wodociąg na Kosynierów do remontu

22 maja 2017, 10:29, red
fot. Anna Warchoł
Od przyszłego tygodnia osoby poruszające się ul. Kosynierów Gdyńskich muszą liczyć się z utrudnieniami. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie rusza z remontem magistrali wodociągowej.

W poniedziałek 29 maja przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie ruszy z renowacją magistrali wodociągowej przy ul. Kosynierów Gdyńskich. W związku z tym kierowcy oraz piesi muszą liczyć się z utrudnieniami.

Po pierwsze zostanie wyłączona z ruchu prawa strona ul. Kosynierów Gdyńskich dla pojazdów poruszających się od ul. Słowiańskiej na wysokości wjazdu do Multimedia Polska S.A., nieruchomości przy ul. Kosynierów Gdyńskich nr 56a oraz skrzyżowania ul. Mościckiego/Kosynierów Gdyńskich.

Ponadto zostanie zamknięty skręt z ul. Kosynierów Gdyńskich w ul. Mościckiego. Natomiast ruch z ul. Kosynierów Gdyńskich do ul. Fredry i Mościckiego od strony ul. Jagiellończyka będzie się odbywał ul. Kosynierów Gdyńskich, Słowiańską i Fredry.

Objazd z ul. Kosynierów Gdyńskich do ul. Fredry i Mościckiego od strony ul. Słowiańskiej będzie się odbywał ul. Kosynierów Gdyńskich, Matejki i Fredry. Z kolei objazd z ul. Mickiewicza do ul. Fredry i Mościckiego będzie się ul. Kosynierów Gdyńskich, Matejki i Fredry.

Inwestycja powinna zakończyć się do piątku 16 czerwca.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości