Wiadomości

Zadała śmiertelne ciosy swojej partnerce [zdjęcia]

17 maja 2017, 19:18, red
fot. Marcin Kluwak
Do tragedii doszło w miniony weekend w centrum Gorzowa. Podczas libacji alkoholowej 57-letnia kobieta zadała ciosy nożem swojej młodszej partnerce. Grozi jej do 12 lat więzienia.

Wszystko działo się w sobotę 13 maja w kamienicy przy ul. Łokietka 18. Podczas libacji alkoholowej w mieszkaniu na parterze doszło do awantury pomiędzy 57-letnią Anielą i 45-letnią Elżbietą. Kobiety od dłuższego czasu były partnerkami życiowymi i spędzały czas w mieszkaniu Anieli.

W trakcie kłótni, 57-latka chwyciła za nóż i zaczęła zadawać ciosy Elżbiecie. - Były to ciosy zadawane w nogi. Niestety jedna z ran okazała się dość poważna i doszło do bardzo silnego krwawienia, co w konsekwencji spowodowało zgon 45-letniej kobiety - opowiada Roman Witkowski, rzecznik gorzowskiej prokuratury.

57-letnia Aniela została zatrzymana przez policję. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w wyniku którego 45-letnia Elżbiet zmarła. Kobieta została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące. Grozi jej do 12 lat więzienia.

Fotoreportaż


1/3 Tragedia przy Łokietka

1/3 Tragedia przy Łokietka

2/3 Tragedia przy Łokietka

2/3 Tragedia przy Łokietka

3/3 Tragedia przy Łokietka

3/3 Tragedia przy Łokietka

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości