Alarm bombowy w KFC [zdjęcia]

14 maja 2017, 19:51, aw
fot. Marcin Kluwak
W niedzielny wieczór gorzowskie służby otrzymały informację o pozostawionym w lokalu plecaku. Personel KFC przy u. Myśliborskiej w Gorzowie od raz zarządził ewakuację budynku. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej i policja.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszych czytelników zarówno na numer alarmowy 515 016 102, jak i na naszym facebookowym profilu.

Po godz. 19 w niedzielę 14 maja doszło do ewakuacji restauracji KFC przy ul. Myśliborskiej. - Policjanci otrzymali zgłoszenie o pozostawionym w lokalu plecaku bez żadnej opieki. W takiej sytuacji, personel restauracji musiał zarządzić ewakuację oraz wezwać na miejsce służby – komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji.

Z budynku zostało ewakuowanych łącznie 30 osób – 20 klientów oraz 10 pracowników. Na miejscu są trzy zastępy straży pożarnej, które zabezpieczają teren oraz policja.

Wszyscy czekają na przyjazd pirotechników.

AKTUALIZACJA

godz. 21.10 - Działania zostały zakończone. W plecaku znajdowały się rzeczy osobiste - mówi Matesz Sławe z KWP. Pracownicy lokalu mogą wrócić do środka.

Fotoreportaż


1/5 Ewakuacja KFC w Gorzowie

1/5 Ewakuacja KFC w Gorzowie

2/5 Ewakuacja KFC w Gorzowie

2/5 Ewakuacja KFC w Gorzowie

3/5 Ewakuacja KFC w Gorzowie

3/5 Ewakuacja KFC w Gorzowie

4/5 Ewakuacja KFC w Gorzowie

4/5 Ewakuacja KFC w Gorzowie

5/5 Ewakuacja KFC w Gorzowie

5/5 Ewakuacja KFC w Gorzowie

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości