Wiadomości

Skosił słup i wylądował w rowie

13 maja 2017, 23:09, Marcin Kluwak
fot. Mateusz Stefaniak
Sceny niczym z gangsterskiego filmu mogli zobaczyć dziś mieszkańcy Białcza i kierowcy przejeżdżający przez tę miejscowość. Uciekający przed policjantami mężczyzna skosił przydrożny słup elektryczny i wylądował w rowie. Gonili go antyterroryści.

Informacje i zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od naszego czytelnika Mateusza – dziękujemy! Samo zdarzenie miało miejsce w miejscowości Białcz, tam policjanci wydziału kryminalnego KMP w Gorzowie wraz z pododdziałem antyterrorystycznym realizowali czynności do jednej ze spraw. Policjanci chcieli zatrzymać jedną osobę. Gdy 28-latek zorientował się, że wpadł w policyjne sidła, chciał uciekać. Nie odjechał daleko, ponieważ zahaczył o inny samochód, stracił panowanie nad pojazdem, skosił słup i wylądował w przydrożnym rowie. - Mężczyzna chciał uciekać pieszo, ale antyterroryści złapali go dosłownie po kilkunastu metrach – opowiada Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego lubuskiej policji.

Policjanci nie zdradzają, dlaczego mężczyzna uciekał i dlaczego do jego zatrzymania potrzebny był oddział antyterrorystów.  

Fotoreportaż


1/3 Skosił słup i wylądował w rowie

1/3 Skosił słup i wylądował w rowie

2/3 Skosił słup i wylądował w rowie

2/3 Skosił słup i wylądował w rowie

3/3 Skosił słup i wylądował w rowie

3/3 Skosił słup i wylądował w rowie

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości