Wiadomości

O.S.T.R. zagości na Dniach Gorzowa

12 maja 2017, 09:34, aw
fot. Dawid Nowakowski
Dla każdego coś dobrego – tak można w skrócie nazwać propozycje muzyczne na tegorocznym święcie miasta. Kolejnym artystą, który wystąpi na gorzowskiej scenie będzie popularny polski raper Ostry.

W tym roku święto miasta będzie trwało trzy dni, a gorzowianie będą mieli jeszcze jeden powód do wielkiej fety - 760-lecie nadania praw miejskich, które przypada na 2 lipca. Z tej okazji tegoroczne Dni Gorzowa odbędą się w dniach 30 czerwca, 1 i 2 lipca.

Poznaliśmy już kilku muzyków, którzy wystąpią na głównej scenie na gorzowskich błoniach, a będą to m.in. zespół Bajm z Beatą Kozidrak, Maryla Rodowicz, Natalia Nykiel i zespół Eastwest Rockers.

Do tego grona dołącza raper O.S.T.R., a właściwie Adam Ostrowski. Jest on nie tylko muzykiem, ale również kompozytorem i producentem muzycznym. Na polskiej scenie muzycznej występuje od 1997 roku. Od tamtej pory wydał 14 albumów studyjnych. Jest również laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień takich jak: Fryderyki, Paszport Polityki, Super Jedynki czy MTV Europe Music Awards.

Wśród najpopularniejszych utworów O.S.T.R. są m.in. "Mówiłaś mi", "Psychologia tłumu", "Lubię być sam", "Ona i ja" oraz "Spowiedź", które mają po kilkanaście milionów wyświetleń na popularnym serwisie YouTube.

Nie jest jeszcze zdradzona dokładna data występu rapera na Dniach Gorzowa, ale to że się pojawi potwierdzają organizatorzy imprezy.

Jacy artyści pojawią się jeszcze na gorzowskiej imprezie? Tego dowiemy się w ciągu najbliższych tygodniu. Wiadomo, że będzie to na pewno zespół disco polo oraz gwiazda muzyki pop.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości