Wiadomości › Rozrywka

Dobry Wieczór Gorzów! To będzie lato pełne koncertów

10 maja 2021, 20:29
Drugi rok z rzędu nie odbędą się Dni Gorzowa. Dlatego też miasto po raz kolejny postanowiło zorganizować cykl wydarzeń kulturalnych w ramach „Dobry wieczór Gorzów”. Koncerty na Starym Rynku ruszą w sobotę 29 maja i potrwają do końca września.

Festiwal smaków wraca do Gorzowa. Food trucki zaparkują na placu Grunwaldzkim

30 kwietnia 2021, 16:00
Weekend 22-23 maja w Gorzowie zapowiada się wyjątkowo smakowicie. Wszystko dzięki Festiwalowi Smaków Food Trucków, który odbędzie się już tradycyjnie na placu Grunwaldzkim. Portal gorzowianin.com jest partnerem medialnym wydarzenia.

Dobry Wieczór Gorzów później, niż planowano

31 marca 2021, 10:29
Drugi rok z rzędu nie odbędą się Dni Gorzowa. Taką decyzje podjęły władze miasta w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców. Zamiast tego od 1 maja do końca września miały odbywać się spotkania kulturalne w ramach projektu „Dobry wieczór Gorzów”. Jednak ze względu na sytuację związaną z pandemią i wprowadzonymi obostrzeniami, rozpoczęcie projektu zostało przełożone.

Dobry Wieczór Gorzów, zamiast Dni Gorzowa

17 stycznia 2021, 13:40
Drugi rok z rzędu nie będzie Dni Gorzowa. Taką decyzje podjęły władze miasta w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców. Zamiast jednej dużej imprezy przyciągającej kilkanaście tysięcy osób, miasto po raz kolejny zorganizuje spotkania kulturalne w ramach projektu „Dobry wieczór Gorzów”.

Ferie zimowe gorzowian: w górach, czy w domu?

24 listopada 2020, 10:06
Z Gorzowa do Karpacza, czy Szklarskiej Poręby to teraz trzy godziny drogi. Prosta droga "eską" do Bolkowa i praktycznie jesteś,y w Górach. Nic więc dziwnego, że mieszkańcy naszego regionu tak chętnie wyjeżdżają w pobliskie Karkonosze. Patrząc na obecną sytuację epidemiczną, zapytaliśmy naszych czytelników, gdzie planują spędzić nadchodzące ferie zimowe?

Czerwony kapturek w nowoczesnym wydaniu w NoVa Park

13 października 2020, 19:00
W sobotę 17 października w godzinach 13.00-18.00 NoVa Park szykuje teatralne atrakcje dla całej rodziny. Na klientów Centrum czeka interaktywny spektakl familijny bazujący na popularnej powieści Charles’a Perraulta „Czerwony Kapturek”, ale w zupełnie nowym, niecodziennym wydaniu. W programie wydarzenia zaplanowano także animacje oraz konkursy dla dzieci.

W sobotę w Gorzowie zagra Lady Pank!

17 września 2020, 09:18
Lady Pank zawita do Gorzowa na zakończenie lata. Przeboje znane od blisko czterech dekad będzie można usłyszeć w amfiteatrze już w najbliższą sobotę.

W sobotę Gorzów nie śpi. Rusza Nocny Szlak Kulturalny [program]

10 września 2020, 16:54
W sobotę 12 września na mieszkańców Gorzowa czeka moc atrakcji kulturalnych w ramach XII edycji Nocnego Szklaku Kulturalnego. Będą m.in. koncerty, wystawy, pokazy filmowe i teatralne czy też warsztaty artystyczne, a wszystko to w 33 punktach rozmieszczonych w całym mieście. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Cygańskie rytmy w amfiteatrze

3 września 2020, 12:23
Wielkimi krokami zbliża się 32. edycja Międzynarodowych Spotkań Zespołów Cygańskich Romane Dyvesa. Impreza miała odbyć się początkowo w czerwcu, ale ze względu na pandemię koronawirusa została przełożona na wrzesień.

Dobry wieczór Gorzów wróci za rok?

1 września 2020, 09:57
Przez wszystkie weekendy lipca i sierpnia na Starym Rynku w Gorzowie odbywały się spotkania kulturalne w ramach projektu „Dobry wieczór Gorzów”. Organizatorzy zastanawiają się czy podobnych wydarzeń nie zorganizować podczas wakacji 2021 z uwagi na spore zainteresowanie mieszkańców Gorzowa.


Fotoreportaże


x