Wiadomości › Rozrywka

Będzie się działo: Janusz Radek w Gorzowie i Reni Jusis w Lubniewicach

17 września 2021, 14:47
Chociaż pogoda niezbyt dopisuje, to warto w ten weekend wybrać się na Stary Rynek w Gorzowie na koncert Janusza Radka lub do Lubniewic - tam zaśpiewa Reni Jusis. W artystyczną podróż do świata lodu, czarów i magii zabierze chętnych Teatr Piasku.

Mega doznania na mega karuzeli. "Sokowirówka" na gorzowskiej Wartowni [film i zdjęcia]

12 września 2021, 18:12
Co prawda rozpędza się dość długo, ale jak już osiągnie swoją maksymalną prędkość, to naprawdę robi wrażenie. Przedstawiamy Wam kolejną ekstremalną karuzelę, która zawitała do Gorzowa.

Będzie się działo: Weekendowe atrakcje w Gorzowie i okolicach

11 września 2021, 11:56
Hologramowy cyrk w Gorzowie i kolejne koncerty z cyklu "Dobry wieczór Gorzów" - to w naszym mieście. A w okolicach Święto Pieczonego Ziemniaka i wielkie gotowanie w Witnicy.

Kabaret Neo-Nówka świętuje swoje 20-lecie również w Gorzowie

7 września 2021, 18:58
W piątek 17 września w gorzowskim amfiteatrze nie zabraknie dużej dawki dobrego humoru, a wszystko za sprawą kabaretu Neo-Nówka, który świętuje swoje 20-lecie. Impreza jest biletowana. Start o godz. 19.

Weekendowe imprezy Gorzowie i okolicach [program]

3 września 2021, 12:44
Przed nami pierwszy weekend września, podczas którego nie zabraknie koncertów i innych ciekawych wydarzeń w Gorzowie i okolicach. W Kłodawie odbędzie się pożegnanie lata z koncertem Dawida Kwiatkowskiego, natomiast w Santoku zaplanowano zlot aut klasycznych. Z kolei Gorzów zaprasza na Nocny Szlak Kulinarny i koncerty w ramach cyklu Dobry Wieczór Gorzów.

Cyrk XXI wieku w Gorzowie. Wystąpią zwierzęta... hologramowe

3 września 2021, 11:46
Tego w Gorzowie jeszcze nie grali! 10 i 11 września na ulicy Górczyńskiej, tuż przy Lidlu odbędzie się niesamowite widowisko. Do cyrku powróciły zwierzęta, ale w formie hologramu!

Wyrusz na Nocny Szlak Kulinarny i spróbuj dań z miodem [lista lokali]

31 sierpnia 2021, 12:56
W pierwszy weekend września odbędzie się w Gorzowie „Nocny Szklak Kulinarny”, czyli zupełnie nowa impreza w naszym mieście. Do udziału w wydarzeniu zgłosiło się 25 lokali gastronomicznych z Gorzowa. Każdy z nich będzie musiał przygotować danie, napój lub przekąskę na bazie miodu. Cena nie będzie mogła przekraczać 10 zł.

Wartownia to strzał w dziesiątkę. Czy wróci do nas za rok? [zdjęcia]

30 sierpnia 2021, 16:43
W miniony weekend swoje funkcjonowanie zakończyła Wartownia, czyli nowe miejsce spotkań nad rzeką Wartą. Przez dwa wakacyjne miesiące, w każdy weekend odbywały się tam koncerty, pikniki czy też warsztaty. Osoby spędzające tam czas podkreślają, że takie miejsca brakowało w Gorzowie i mają nadzieję, że Wartownia wróci za rok.

Ekstremalne atrakcje w Lunaparku przy Górczyńskiej [film]

28 sierpnia 2021, 15:20
Takich atrakcji w Gorzowie dawno nie było. Przy Górczyńskiej, tuż obok Lidla pojawił się lunapark Familia Land z karuzelą Space Jam i Space Loop. Ostrzegamy, karuzele są dość ekstremalne.

Tak Gorzów pożegna wakacje [program]

27 sierpnia 2021, 11:40
Przed nami ostatni weekend wakacji podczas którego z całą pewnością nie zabraknie dobrej zabawy. Na mieszkańców Gorzowa będą czekać przede wszystkim wydarzenia na Starym Rynku i Wartowni. Wszystko w ramach cyklu „Dobry Wieczór Gorzów”.


Fotoreportaże