Wiadomości › Rozrywka

Wartownia już czeka na gorzowian. Sprawdź, co będzie działo się w weekend

24 czerwca 2021, 17:20
Przed nami pierwszy weekend wakacji, więc podpowiadamy jak można go spędzić w Gorzowie. Na mieszkańców w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów" czekają nie tylko koncerty na scenie plenerowej na Starym Rynku, ale również Wartowni, która powstała przy ul. Wał Okrężny.

"Queen kameralnie", czyli Dobry Wieczór Gorzów [zdjęcia]

19 czerwca 2021, 20:08
W sobotni wieczór rozpoczęły się kolejne wydarzenia w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Tym razem na mieszkańców Gorzowa czekał koncert "Queen kameralnie" oraz "Stand up przy fortepianie". Pomimo upału, mieszkańcy Gorzowa licznie zgromadzili się na Starym Rynku.

Dobry Wieczór Gorzów! Sprawdź, co będzie działo się w weekend [program]

18 czerwca 2021, 10:41
Przed nami kolejny weekend wydarzeń w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Tym razem na mieszkańców Gorzowa czekają koncerty nie tylko na scenie plenerowej na Starym Rynku, ale również warsztaty muzyczne na Bulwarze Wschodnim.

Dobry Wieczór Gorzów. Co będzie grane w weekend?

11 czerwca 2021, 20:42
Przed nami kolejny weekend wydarzeń w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Tym razem na mieszkańców Gorzowa czekają koncerty nie tylko na scenie plenerowej na Starym Rynku, ale również w amfiteatrze. Zagrają m.in. Zamilska, Tea Time Boogie czy Król.

Kultura nocą nie śpi. Rusza Nocny Szlak Kulturalny 2021 [program]

11 czerwca 2021, 08:30
W sobotę 12 czerwca na mieszkańców Gorzowa czeka moc atrakcji kulturalnych w ramach XIII edycji Nocnego Szklaku Kulturalnego. Będą m.in. koncerty, wystawy, pokazy filmowe czy też warsztaty artystyczne, a wszystko to w 38 punktach rozmieszczonych w całym mieście. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Taneczne melodie z różnych stron świata w Parku Kopernika

9 czerwca 2021, 11:13
Zespół FolkFoR składający się z muzyków Orkiestry Filharmonii Gorzowskiej wystąpi w najbliższy czwartek z mini koncertem w Parku Kopernika. Poprzedni koncert został przerwany przez nagłe i intensywne opady deszczu.

Pokaz teatru ulicznego przyciągnął tłumy mieszkańców Gorzowa [film i zdjęcia]

5 czerwca 2021, 22:22
W sobotni wieczór 5 czerwca na scenie plenerowej na Starym Rynku ruszył cykl wydarzeń w ramach projektu „Dobry wieczór Gorzów”. Na początek w ramach Festiwalu Teatrów Ulicznych wystąpił Teatr KTO z Krakowa, który przestawił sztukę pod nazwą „Peregrinus”. Dwa spektakle, tym razem teatru ze Szczecina i Warszawy zaplanowano również na niedzielę.

Startuje Dobry Wieczór Gorzów. Sprawdź, co się będzie działo [program]

5 czerwca 2021, 12:04
W sobotni wieczór 5 czerwca na scenie plenerowej na Starym Rynku rusza cykl wydarzeń w ramach projektu „Dobry wieczór Gorzów”. W pierwszy weekend czerwca na mieszkańców Gorzowa czeka Festiwal Teatrów Ulicznych.

Orkiestra Dęta OSP Siedlice rusza z koncertami plenerowymi

4 czerwca 2021, 10:17
Muzycy z Orkiestry Dętej OSP Siedlice również w tym roku ruszają w plener i będą koncertować na gorzowskich osiedlach. Pierwszy koncert już w piątkowy wieczór w parku Górczyńskim.

Scena plenerowa czeka na mieszkańców. Zobacz program czerwcowych wydarzeń

2 czerwca 2021, 09:30
W sobotę 5 czerwca na scenie plenerowej na Starym Rynku rusza cykl koncertów i spektakli w ramach projektu „Dobry wieczór Gorzów”. Wydarzenia na Starym Rynku będą odbywać się w każdą sobotę i niedzielę, aż do końca września. Oprócz tego, na mieszkańców Gorzowa czekają również koncerty na Wartowni przy ul. Wał Okrężny w amfiteatrze przy ul. Drzymały w ramach cyklu "Scena na scenie".


Fotoreportaże