Rozrywka

Gorzów: Na Starym Rynku trwa przebojowa zima w mieście [zdjęcia]

21 stycznia 2022, 18:00
W piątkowe popołudnie na Starym Rynku w Gorzowa ruszyła „Przebojowa Zima w mieście z Radiem Zet”. Na najmłodszych przez cały weekend czeka m.in. lodowisko oraz górka do snowtubingu.

Trwają przygotowania do przebojowej zimy w Gorzowie [zdjęcia]

21 stycznia 2022, 12:51
W piątkowy poranek na Starym Rynku w Gorzowie trwają przygotowania do „Przebojowej Zimy w mieście z Radiem Zet”. Będzie sztuczne lodowisko czy też górka do snowtubingu. Start o godz. 15.

"Zimowy Narodowy" na lodowisku Słowianki w Gorzowie

15 stycznia 2022, 13:29
Jedno z najbardziej rozpoznawanych zimowych miasteczek zawita do Gorzowa. 18 i 19 stycznia na lodowisku Słowianki pojawi się „Zimowy Narodowy”. Na dzieci i młodzież czeka mnóstwo atrakcji.

Varius Manx w Gorzowie. Koncert już 27 stycznia

12 stycznia 2022, 21:15
Nie lada gratka dla miłośników polskiej muzyki. Już 27 stycznia w Filharmonii Gorzowskiej odbędzie się wyjątkowy koncert. Tego dnia usłyszymy między innym kultową piosenkę „Orła cień”, która łączy młodsze i starsze pokolenia.

Mikołaj, barszcz i koncert Sound'n'Grace. Tłumy gorzowian na jarmarku

17 grudnia 2021, 20:22
Gotowanie "barszczu po gorzowsku" oraz koncert zespołu Sound'n'Grace przyciągnęły w piątkowy wieczór tłumy mieszkańców na jarmark świąteczny. Nie zabrakło również św. Mikołaja z którym można było zrobić sobie zdjęcie.

Gorzów szykuje się do świątecznego jarmarku [zdjęcia]

15 grudnia 2021, 09:48
20 stoisk i cztery dni „zakupowego szaleństwa”. W czwartek 16 grudnia na Starym Rynku w Gorzowie rusza świąteczny jarmark. Na gorzowian czeka "barszcz po gorzowsku", życzenia od prezydenta Jacka Wójcickiego oraz koncert Sound'n'Grace.

Nie będzie miejskiego Sylwestra w Gorzowie

9 grudnia 2021, 10:18
Drugi rok z rzędu nie będzie miejskiej zabawy sylwestrowej. Władze Gorzowa zrezygnowały z „Sylwestra pod chmurką” oraz pokazu sztucznych ogni z powodu pandemii koronawirusa oraz limitem 100 osób mogącym wziąć udział w zgromadzeniach.

Gorzów jest już blisko świąt. Tak błyszczy miasto [zdjęcia]

6 grudnia 2021, 19:30
Świąteczne iluminacje już błyszczą na ulicach Gorzowa, a całość dopełnia śnieg. Miasto właśnie ruszyło z akcją "Gorzów Blisko Świąt" i aż do 26 grudnia na mieszkańców Gorzowa czeka wiele atrakcji m.in. takich jak wspólne gotowanie barszczu na Starym Rynku, karuzela wenecka czy też koncert Sound’n’Grace. Nie zabraknie również Bożonarodzeniowego Jarmarku.

Mikołaje przypłyną do Gorzowa kajakami [film]

30 listopada 2021, 14:00
Jeżeli szukacie pomysłu na spędzenie czasu z dziećmi w weekend, to można wybrać się w sobotę 4 grudnia nad rzekę Kłodawkę w Gorzowie. Jak się okazało, św. Mikołaj postanowił również w tym roku przypłynąć do Gorzowa kajakiem. Nie będzie to jeden Mikołaj, ale cały orszak. Z pewnością nie zabraknie słodyczy dla najmłodszych, będzie też okazja do zrobienia zdjęcia.

Gorzów: Bożonarodzeniowy jarmark z gotowaniem „barszczu po gorzowsku”

17 listopada 2021, 10:50
W tym roku mieszkańcy Gorzowa mogą raczej zapomnieć o "Sylwestrze pod chmurką", czyli tradycyjnej imprezie sylwestrowej, której towarzyszył pokaz fajerwerków. Jednak władze Gorzowa nie rezygnują z Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbędzie się na Starym Rynku. Punktem kulminacyjnym imprezy będzie wspólne gotowanie „barszczu po gorzowsku”.


Fotoreportaże