Rozrywka

Gorzów: Startuje festiwal Polska od kuchni na Starym Rynku

19 czerwca 2022, 09:38
W niedzielę 19 czerwca do Gorzowa zjadą członkowie Kół Gospodyń Wiejskich z całej Polski, aby zaprezentować swoje najlepsze i najpopularniejsze potrawy. Festiwal „Polska od kuchni” wystartuje w niedzielę o godz. 11 na Starym Rynku.

Startuje Dobry Wieczór Gorzów. Sprawdź, co będzie się działo [program]

17 czerwca 2022, 17:19
W sobotni wieczór 18 czerwca na scenie plenerowej na Starym Rynku rusza cykl wydarzeń w ramach projektu „Dobry wieczór Gorzów”. W letni czerwcowy weekend na mieszkańców Gorzowa, czeka koncert zespołu Blackend, Nocny Szlak Kulturalny oraz koncert Krystyny Prońko.

Gorzów: Kultura wyrusza na szlak nocą [program]

13 czerwca 2022, 14:36
W sobotę 18 czerwca na mieszkańców Gorzowa czeka moc atrakcji kulturalnych w ramach XIV edycji Nocnego Szklaku Kulturalnego. Będą m.in. koncerty, wystawy, pokazy filmowe czy też warsztaty artystyczne, a wszystko to w 42 punktach rozmieszczonych w całym mieście. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Takiej imprezy jeszcze nie było! Gorzowie odbędzie się festiwal Polska od kuchni

10 czerwca 2022, 10:12
W niedzielę 19 czerwca do Gorzowa zjadą członkowie Kół Gospodyń Wiejskich z całej Polski, aby zaprezentować swoje najlepsze i najpopularniejsze potrawy. „Polska od kuchni” to największa impreza kulinarna w Polsce, która tym razem zawita również do Gorzowa. Start w niedzielę o godz. 11 na Starym Rynku.

Ruszyła budowa Wartowni. Nad Wartę przywieziono morskie kontenery [zdjęcia]

27 maja 2022, 20:50
Nad Wartę przyjechały pierwsze morskie kontenery. Docelowo miasteczko Wartowni będzie się składało z 16 kontenerów. Wszystko ma być gotowe w drugiej połowie czerwca, kiedy zaplanowano pierwsze koncerty. Wartownia wystartuje w piątek 24 czerwca.

Dwa dni z hip-hopem w gorzowskim amfiteatrze

23 maja 2022, 13:48
W czerwcu scena gorzowskiego amfiteatru wypełni się hip-hopowymi brzmieniami. A wszystko za sprawą III edycji Amfiteatr Hip Hop Festiwal. W ciągu dwóch dni wystąpi aż 13 wykonawców! Na scenie wystąpią tacy artyści jak m.in. Pro8l3m, Malik Montana, Guzior, Smolasty i inni. Impreza została zaplanowana na piątek 24 czerwca i sobotę 25 czerwca w amfiteatrze przy ul. Drzymały w Gorzowie.

Rowerzyści będą kręcić kilometry dla Gorzowa

23 maja 2022, 12:40
W sobotę 4 czerwca o godz. 18 z parku Górczyńskiego w Gorzowie wyruszy masa rowerowa, która będzie poświęcona rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Rowerzyści, którzy zdecydują się wziąć udział w imprezie, będą mieli do pokonania 13-kilometrową trasę.

Miejskie granie, czyli koncerty muzyków Filharmonii Gorzowskiej na osiedlach

19 maja 2022, 09:39
W sobotę i niedzielę na mieszkańców Gorzowa czeka prawdziwa muzyczna uczta. Muzycy Filharmonii Gorzowskiej ruszają z koncertami plenerowymi na gorzowskich osiedlach. Przez dwa dni muzycy zagrają w ośmiu lokalizacjach.

Enej gwiazdą Kłodawskiej Majówki. To już w ten weekend!

17 maja 2022, 10:14
Zespół Enej zagości w Kłodawie. 21 maja o godzinie 21 na Błoniach wystąpi znany i lubiany zespół, który zaśpiewa między innymi takie przeboje jak: Symetryczno-liryczna, Skrzydlate Ręce, czy Tak smakuje życie. Koniecznie zarezerwujcie sobie sobotni wieczór!

Ostatni osiedlowy koncert Orkiestry Dętej OSP Siedlice

14 maja 2022, 12:30
Muzycy z Orkiestry Dętej OSP Siedlice po raz ostatni wyruszą w plener i zagrają koncert na gorzowskim osiedlu. Tym razem muzycy wystąpią w niedziele popołudnie na placu przy ul. Chłopickiego i Szwoleżerów na os. Górczyn w Gorzowie.


Fotoreportaże