Rozrywka

Gorzowianka Julia Bury śpiewa z Liberem. Premiera na kanale YouTube

8 sierpnia 2022, 13:40
W poniedziałkowe późne popołudnie, na oficjalnym kanale w sieci YouTube gorzowska wokalistka Julia Bury zaprezentuje swój nowy singiel. „Słomki”. Jest to utwór, który powstał przy współpracy z Liberem, Kubą Kikutem Mańkowskim oraz Kacprem Mańkowskim.

Filmowe hity sierpnia w gorzowskim kinie Cinema3D

2 sierpnia 2022, 12:10
Połowa wakacji już za nami. Jeżeli jesteście już po wakacyjnych wojażach i być może nudzicie się w domu, zobaczcie co do zaoferowania mają gorzowskie kina? Sierpień na dużych ekranach zapowiada się bardzo ciekawie.

Co będzie grane w weekend? Dobry Wieczór Gorzów

29 lipca 2022, 11:37
Przed nami ostatni lipcowy weekend z wydarzeniami w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Na mieszkańców Gorzowa będą czekać przede wszystkim koncerty na scenie na Starym Rynku oraz Wartownia, a także Scena Letnia czy Kino po zmroku.

Westbam nad Wartą powie „Dobry wieczór Gorzów”

22 lipca 2022, 11:21
Przed nami kolejny lipcowy weekend z wydarzeniami w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Na mieszkańców Gorzowa będą czekać przede wszystkim koncerty na scenie na Starym Rynku oraz Wartownia. Gwiazdą tego weekendu będzie niewątpliwie Westbam, który będzie gościem Wartowni.

Jary Oddział Zamknięty i Kobranocka już w ten weekend w Kłodawie!

21 lipca 2022, 11:28
Po raz kolejny w Kłodawie będzie bardzo rockowo. W najbliższy weekend, na sympatyków tego rodzaju brzmień czekają nie lada atrakcje. Gwiazdami tegorocznej edycji Kłodawskiej Nocy Rockowej będą zespoły Jary Oddział Zamknięty oraz Kobranocka.

Co na Dobry Wieczór Gorzów? [program]

8 lipca 2022, 11:35
Przed nami kolejny weekend wydarzeń w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Tym razem na mieszkańców Gorzowa czekają koncerty na scenie na Starym Rynku oraz Wartownia, a także Kino po zmroku czy Pikniki Chopinowskie. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

W weekend będzie się działo. Gorzów świętuje urodziny [program]

1 lipca 2022, 11:02
Przed nami pierwszy lipcowy weekend z wydarzeniami w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Oprócz koncertów i spektakli, na gorzowian czekają również atrakcje z okazji 765. urodzin Gorzowa. Mieszkańcy będą mogli całkowicie za darmo skorzystać z lotu widokowego balonem na uwięzi.

Wraca Święto Pieczonego Kurczaka! Wystąpi Cleo i C-Bool

30 czerwca 2022, 16:50
W pierwszą sobotę września w podgorzowskim Deszcznie odbędzie się Święto Pieczonego Kurczaka. Impreza wraca po dwuletniej przerwie, co cieszy jej sympatyków. Na scenie pojawią się tym razem polscy artyści. Gwiazdą wieczoru będzie Cleo oraz C-Bool.

Zobacz panoramę miasta z... balona. Tak Gorzów będzie świętował urodziny

28 czerwca 2022, 18:03
W sobotę 2 lipca Gorzów będzie świętował swoje urodziny. Z tej okazji przygotowano wiele atrakcji dla gorzowian. Będzie widokowy lot balonem na uwięzi z którego będzie można podziwiać panoramę miasta. Chętni będą mogli wybrać się na spacer na Murawy Gorzowskie razem ze Zbigniewem Rudzińskim, a wieczorem na scenie na Starym Rynku wystąpi Roksana Węgiel, natomiast na Wartowni zagra Tom Novy oraz Neevald.

Dobry Wieczór Gorzów. Co będzie grane w weekend?

25 czerwca 2022, 12:47
Przed nami kolejny weekend wydarzeń w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Tym razem na mieszkańców Gorzowa czekają koncerty nie tylko na scenie plenerowej na Starym Rynku, ale również Scena Letnia gorzowskiego teatru czy Wartownia.


Fotoreportaże