Wiadomości › Rozrywka

Cygańskie rytmy w amfiteatrze

3 września 2020, 12:23
Wielkimi krokami zbliża się 32. edycja Międzynarodowych Spotkań Zespołów Cygańskich Romane Dyvesa. Impreza miała odbyć się początkowo w czerwcu, ale ze względu na pandemię koronawirusa została przełożona na wrzesień.

Dobry wieczór Gorzów wróci za rok?

1 września 2020, 09:57
Przez wszystkie weekendy lipca i sierpnia na Starym Rynku w Gorzowie odbywały się spotkania kulturalne w ramach projektu „Dobry wieczór Gorzów”. Organizatorzy zastanawiają się czy podobnych wydarzeń nie zorganizować podczas wakacji 2021 z uwagi na spore zainteresowanie mieszkańców Gorzowa.

Mrozu wystąpi w amfiteatrze

23 sierpnia 2020, 14:50
W niedzielę 30 sierpnia w gorzowskim amfiteatrze odbędzie się koncert Mroza. Podczas występu na pewno nie zabraknie takich hitów jak „Jak nie my, to kto” czy „Nic do stracenia”. Start o godz. 19. Impreza biletowana.

Kolejny dobry wieczór w Gorzowie

15 sierpnia 2020, 11:41
Przed nami kolejny weekend z muzyką na scenie plenerowej na Starym Rynku. Tym razem na mieszkańców Gorzowa czeka m.in. recital Moniki Kowalskiej "Mała Francuska Piosenka po Polsku" czy też koncert muzyków Filharmonii Gorzowskiej podczas którego usłyszymy melodie z najsłynniejszych animacji Walta Disneya oraz filmów Alicja w Krainie Czarów, Pocahontas, Piraci z Karaibów, Król Lew, Kraina Lodu.

Kolorowe festiwale nad Wartą

14 sierpnia 2020, 11:43
W niedzielę 16 sierpnia na mieszkańców Gorzowa czekają dwa wydarzenia, które odbędą się na Wale Okrężnym. Mowa o festiwalu Baniek Mydlanych oraz o Kolor Fest, czyli festiwalu kolorów z proszkami Holi. Organizatorami obu imprez są prywatne firmy.

Dobry wieczór na Starym Rynku

8 sierpnia 2020, 16:37
Przed nami kolejny weekend z muzyką i kulturą w centrum Gorzowa. W sobotni wieczór na Starym Rynku usłyszymy recital pod hasłem "W objęciach czasu" podczas którego Jarosław Pikuła zaśpiewa piosenki z repertuaru Starego Dobrego Małżeństwa, zespołu Raz Dwa Trzy czy Marka Grechuty. , natomiast niedzielny wieczór do letnia dawka jazzu z Grzegorzem Turczyńskim.

Najlepsze filmy animowane

4 sierpnia 2020, 18:46
Nie tylko dzieci uwielbiają oglądać filmy animowane. Teraz wszystkie z nich niosą jakieś ciekawe przesłanie, którego niekiedy powinni wysłuchać również dorośli. Kiedyś bajki były równie piękne, co dzisiaj, ale dzisiaj technologia animacji tworzy z nich małe dzieła sztuki. Postanowiliśmy więc, że podsumujemy ostatnie kilkanaście lat i wybierzemy, naszym zdaniem, najpiękniejsze bajki, które dostępne są do obejrzenia na platformach streamingowych.

Koncertowa promocja Gorzowa [zdjęcia]

3 sierpnia 2020, 09:38
Publiczność, która zgromadziła się w niedzielny wieczór w gorzowskim amfiteatrze świetnie się bawiła podczas koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki. Impreza była również transmitowana na żywo i oglądało ją ponad 2,6 mln telewidzów, co było świetną promocją miasta Gorzowa na antenie ogólnopolskiej.

Co jest grane na Starym Rynku?

1 sierpnia 2020, 17:01
Sierpniowe weekendy ze sceną plenerową na Starym Rynku w ramach projektu „Dobry wieczór Gorzów” zapowiadają się równie ciekawie jak w lipcu. Gorzowska publiczność może liczyć na występy różnorodnych artystów od koncertu Filary Jazz BIG BAND, poprzez Filharmonię Gorzowską, aż do występu Gorzowskiej Orkiestry Dętej.

Gorzów: Pożegnanie lata z Zenkiem i Marylą

31 lipca 2020, 12:49
W drugi weekend września w gorzowskim amfiteatrze odbędzie się „Muzyczne zakończenie lata”. Na scenie wystąpi Maryla Rodowicz oraz Zenek Martyniuk. Początek koncertów o godz. 19.


Fotoreportaże


x