Wiadomości › Wydarzenia

Lato z muzycznymi gwiazdami w Deszcznie

16 marca 2018, 12:48
Tegoroczne lato w gminie Deszczno zapowiada się gorące. Wszystko za sprawą gwiazd sceny muzycznej – zarówno z Polski, jak i zza granicy, które wystąpią podczas dwóch imprez – powitania lata w rytmie disco oraz kultowego już Święta Pieczonego Kurczaka.

PolAndRock Festival zamiast Przystanku Woodstock

8 marca 2018, 11:25
W tym roku zajdą zmiany, jeżeli chodzi o festiwal organizowany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w Kostrzynie Nad Odrą. Impreza, co prawda się odbędzie, ale tym razem pod zupełnie inną nazwą, niż dotychczas.

Miasto dołoży pieniądze na Moto Racing Show

3 marca 2018, 14:31
Wiele wskazuje na to, że tegoroczna 10. edycja Moto Racing Show na moście Staromiejskim w Gorzowie dojdzie do skutku. Chociaż MRS nie podoba się już mieszkańcom, to prezydent Jacek Wójcicki zapowiada dofinansowanie motoryzacyjnej imprezy.

Dni Gorzowa za ponad 1 milion złotych

27 lutego 2018, 13:54
Tegoroczne święto miasta, które ma się odbyć w dniach 8-10 czerwca ma ponownie sporo kosztować. Jak się dowiedział portal gorzowianin.com na imprezę, która odbędzie się na nadwarciańskimi błoniami zostanie wydane ponad 1,2 mln zł.

Nie będzie w tym roku Moto Racing Show?

22 lutego 2018, 21:19
Pod znakiem zapytania stoi w tym roku organizacja imprezy motoryzacyjnej na moście Staromiejskim w Gorzowie. Wszystko przez to, że Ośrodek Sportu i Rekreacji nie ma pieniędzy na Moto Racing Show i zamierza wystąpić z wnioskiem o wsparcie finansowe do gorzowskich radnych.

Znamy pierwszy zespół Dni Gorzowa 2018

13 lutego 2018, 08:30
Co prawda do Dni Gorzowa 2018 zostały jeszcze cztery miesiące, ale portal gorzowianin.com dotarł już do pierwszych informacji na temat zespołów, które wystąpią podczas tegorocznego święta miasta. Wiemy już, że na scenie pojawi się polski zespół Cree.

Piłka nożna górą. Dni Gorzowa przełożone

31 stycznia 2018, 16:44
Tegoroczne święto miasta odbędzie się na początku czerwca na nadwarciańskich błoniach. Imprezę przełożono z końcówki miesiąca ze względu odbywające się mistrzostwa świata.

SP2 zaprasza na finał WOŚP

8 stycznia 2018, 13:15
Uczniowie z jednej gorzowskich podstawówek aktywnie włączają się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nagrali nawet specjalny film, który zaprezentowali w sieci.

Jurek Owsiak usłyszał wyrok [zdjęcia]

23 października 2017, 12:38
W poniedziałek w Sądzie Rejonowy w Słubicach zapadł wyrok wobec Jurka Owsiaka za używanie wulgaryzmów podczas zakończenia Przystanku Woodstock. Sędzia zdecydował, że najodpowiedniejszą karą w tej sprawie będzie nagana.

Słaba impreza? Winny remont estakady

4 września 2017, 17:52
Słuchamy Waszych głosów i przekazujemy je dalej do miejskich urzędników. Tak było z ankietą dotyczącą tegorocznej edycji Moto Racing Show. Po zakończeniu imprezy gorzowianie wyrazili swoje zdanie. Głównie były to negatywne komentarze.


Fotoreportaże


x