Wiadomości › Wydarzenia

Zamknięty most i ulice. Czas na MRS [zdjęcia]

23 sierpnia 2018, 08:43
Kierowcy, którzy w weekend będą chcieli dostać się z centrum Gorzowa na Zawarcie będą musieli uzbroić się w cierpliwość lub zostawić auto w domu. Wszystko przez to, że w ramach imprezy Moto Racing Show zostanie zamknięty most Staromiejski. Utrudnienia będą również na innych ulicach.

Tańcząca koparka i latające motocykle na MRS

11 sierpnia 2018, 19:00
W piątek 24 sierpnia odbędzie się 10. jubileuszowa edycja Moto Racing Show w Gorzowie. Organizatorzy podkreślają, że tegoroczna impreza będzie wyjątkowa, a na fanów motoryzacji będzie czekało wiele atrakcji. Gośćmi specjalnymi MRS będzie Krzysztof Hołowczyc oraz Tomasz Kuchar.

WOŚP nie zorganizuje kolejnego festiwalu Pol'and'Rock?

10 sierpnia 2018, 18:40
Jurek Owsiak w swoim internetowym wpisie, który opublikował w piątek, mocno zaskoczył fanów festiwalu Pol’and’Rock, czyli dawnego Woodstocku. Owsiak napisał, że organizacją przyszłorocznej 25. edycji festiwalu powinno zająć się miasto Kostrzyn nad Odrą, a nie tak jak do tej pory Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Co na Koniec Lata Party?

29 lipca 2018, 12:50
W ostatni weekend wakacji 24-26 sierpnia mieszkańcy Gorzowa oraz goście spotkają się na nadwarciańskich błoniach, aby bawić się przez trzy dni w ramach imprezy Koniec Lata Party. Nie zabraknie oczywiście dużej dawki sportu, dobrej muzyki i wspaniałej zabawy.

Pol’and’Rock Festival imprezą podwyższonego ryzyka

1 lipca 2018, 20:50
Po raz trzeci z rzędu, impreza w Kostrzynie nad Odrą ma statu podwyższonego ryzyka. To oznacza dla organizatora, czyli Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy większych nakładów w zabezpieczenie festiwalu. Jurek Owsiak podkreśla, że opinia komendanta policji z Gorzowa jest krzywdząca.

WOŚP czeka na opinię policji w sprawie festiwalu

18 czerwca 2018, 20:51
W ubiegłym tygodniu Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy złożyła wniosek o zaopiniowanie przez komendanta miejskiego policji w Gorzowie planu zabezpieczenia Pol’and’Rock Festival, czyli dawnego Woodstocku, który odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą w dniach 2-4 sierpnia 2018 roku.

Prezydent Wójcicki dziękuje za Dni Gorzowa [zdjęcia]

11 czerwca 2018, 10:13
Za nami Dni Gorzowa 2018. Przez te kilka dni, zarówno gorzowianie jak i goście mogli bawić się podczas przeróżnych koncertów i imprez towarzyszących. Za udział w zabawie dziękuje prezydent Gorzowa.

Komunikacja miejska na Dni Gorzowa 2018

8 czerwca 2018, 09:57
Przez najbliższe trzy dni poruszanie się po Gorzowie będzie bardzo utrudnione. Odczują to nie tylko kierowcy, ale też pasażerowie komunikacji miejskiej. Poniżej garść szczegółów.

Kto i o której wystąpi na Dni Gorzowa?

7 czerwca 2018, 19:40
Święto miasta już w ten weekend. Tradycyjnie impreza odbędzie się na błoniach nadwarciańskich przy ul. Fabrycznej oraz na Bulwarze Wschodnim i Zachodnim. Na gorzowian i gości będzie czekać wiele atrakcji, dlatego też prezentujemy poniżej szczegółowy program Dni Gorzowa 2018.

Most Staromiejski zamknięty na Dni Gorzowa [zdjęcia]

7 czerwca 2018, 08:00
Tradycyjnie na czas Dni Gorzowa zostanie zamknięty most Staromiejski, co oznacza spore utrudnienia dla kierowców i osób podróżujących komunikacją miejską. Mosty zostanie zamknięty w sobotę 9 czerwca, jednak to nie jedyne zmiany w organizacji ruchu na czas miejskiej imprezy. Zamknięta zostanie również ul. Fabryczna, Wał Okrężny i ul. Nadbrzeżna.


Fotoreportaże


x