Wydarzenia

Ile kosztują nas miejskie imprezy? Cz. 1

31 sierpnia 2018, 20:00
Miejskie imprezy w Gorzowie mają zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. A ile kosztuje nas, mieszkańców organizacja takiej trzydniowej imprezy? Na początek pod lupę wzięliśmy Dni Gorzowa 2018.

Zawody ekstremalne w gorzowskim skateparku

31 sierpnia 2018, 11:38
W niedzielę 2 września w nowo wybudowanym skateparku w parku Kopernika odbędą zawody ekstremalne w jeździe na deskorolkach, hulajnogach i rowerach BMX. To pierwsza tego typu impreza w Gorzowie, która jest finansowana z budżetu obywatelskiego

Kurczakowa impreza z gwiazdami

28 sierpnia 2018, 08:00
W pierwszą sobotę września w podgorzowskim Deszcznie odbędzie się tradycyjna już impreza na pożegnanie lata, czyli Święto Pieczonego Kurczaka. Na scenie nie zabraknie gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Usłyszymy kultowy zespół Lady Pank i holenderską piosenkarkę Loonę.

Pisk opon i palenie gumy. Za nami MRS [film i zdjęcia]

24 sierpnia 2018, 22:33
Wyścigi drifterów, miażdżone samochody i pokazy skaczących motocykli, a do tego Krzysztof Hołowczyc i Tomasz Kuchar – tak w skrócie można opisać 10. edycję Moto Racing Show w Gorzowie. Tegoroczna impreza była udana i przyciągnęła na most Staromiejski tłumy mieszkańców.

Takie party na koniec lata

24 sierpnia 2018, 12:23
Ostatni weekend wakacji w Gorzowie to czas na trzy dni zabawy w ramach imprezy Koniec Lata Patry. Nie zabraknie oczywiście dużej dawki sportu, dobrej muzyki i wspaniałej zabawy.

Zamknięty most i ulice. Czas na MRS [zdjęcia]

23 sierpnia 2018, 08:43
Kierowcy, którzy w weekend będą chcieli dostać się z centrum Gorzowa na Zawarcie będą musieli uzbroić się w cierpliwość lub zostawić auto w domu. Wszystko przez to, że w ramach imprezy Moto Racing Show zostanie zamknięty most Staromiejski. Utrudnienia będą również na innych ulicach.

Tańcząca koparka i latające motocykle na MRS

11 sierpnia 2018, 19:00
W piątek 24 sierpnia odbędzie się 10. jubileuszowa edycja Moto Racing Show w Gorzowie. Organizatorzy podkreślają, że tegoroczna impreza będzie wyjątkowa, a na fanów motoryzacji będzie czekało wiele atrakcji. Gośćmi specjalnymi MRS będzie Krzysztof Hołowczyc oraz Tomasz Kuchar.

WOŚP nie zorganizuje kolejnego festiwalu Pol'and'Rock?

10 sierpnia 2018, 18:40
Jurek Owsiak w swoim internetowym wpisie, który opublikował w piątek, mocno zaskoczył fanów festiwalu Pol’and’Rock, czyli dawnego Woodstocku. Owsiak napisał, że organizacją przyszłorocznej 25. edycji festiwalu powinno zająć się miasto Kostrzyn nad Odrą, a nie tak jak do tej pory Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Co na Koniec Lata Party?

29 lipca 2018, 12:50
W ostatni weekend wakacji 24-26 sierpnia mieszkańcy Gorzowa oraz goście spotkają się na nadwarciańskich błoniach, aby bawić się przez trzy dni w ramach imprezy Koniec Lata Party. Nie zabraknie oczywiście dużej dawki sportu, dobrej muzyki i wspaniałej zabawy.

Pol’and’Rock Festival imprezą podwyższonego ryzyka

1 lipca 2018, 20:50
Po raz trzeci z rzędu, impreza w Kostrzynie nad Odrą ma statu podwyższonego ryzyka. To oznacza dla organizatora, czyli Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy większych nakładów w zabezpieczenie festiwalu. Jurek Owsiak podkreśla, że opinia komendanta policji z Gorzowa jest krzywdząca.


Fotoreportaże