Wydarzenia

Most Staromiejski zamknięty na Dni Gorzowa [zdjęcia]

7 czerwca 2018, 08:00
Tradycyjnie na czas Dni Gorzowa zostanie zamknięty most Staromiejski, co oznacza spore utrudnienia dla kierowców i osób podróżujących komunikacją miejską. Mosty zostanie zamknięty w sobotę 9 czerwca, jednak to nie jedyne zmiany w organizacji ruchu na czas miejskiej imprezy. Zamknięta zostanie również ul. Fabryczna, Wał Okrężny i ul. Nadbrzeżna.

NoVa Park też świętuje Dni Gorzowa!

6 czerwca 2018, 18:26
Przed nami Dni Gorzowa, które odbędą się pod hasłem „Energia Miasta”! Z tej okazji, w sobotę 9 czerwca w godzinach 13.00-19.00 NoVa Park szykuje „Miasteczko nie z tej ziemi”, gdzie najmłodsi mieszkańcy Gorzowa i okolic będą mogli wziąć udział w atrakcjach teatralno-plastycznych, sprawdzić się na strażackim torze przeszkód czy spróbować pysznej waty cukrowej.

Program Dni Gorzowa 2018

16 maja 2018, 14:08
Święto miasta tuż, tuż. Z tej okazji prezentujemy program tegorocznej imprezy. Każdy znajdzie coś dla siebie. Będą koncerty, zawody strongmanów i strażaków czy też animacje dla dzieci.

Łąki Łan na Dniach Gorzowa

15 maja 2018, 19:00
Do Dni Gorzowa 2018 zostały trzy tygodnie. Znamy kolejny zespół, który zagra podczas tegorocznego święta miasta. Do grupy artystów, którzy wystąpią na nadwarciańskich błoniach dołącza Łąki Łan.

Mesajah na Dniach Gorzowa

11 maja 2018, 13:22
Na scenie tegorocznych Dni Gorzowa pojawią się artyści prezentujący przeróżne style muzyczne, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Kolejną gwiazdą, która wystąpi podczas czerwcowej imprezy będzie Mesajah.

Piasek gwiazdą Dni Gorzowa

25 kwietnia 2018, 20:00
Tegoroczne Dni Gorzowa odbędą się na początku czerwca, więc czasu do imprezy zostało niewiele ponad miesiąc. Znamy kolejną muzyczną gwiazdę, która wystąpi na scenie. Tym razem będzie to Andrzej Piaseczny.

Kierowcy, motocykliści wracają na drogi [film]

7 kwietnia 2018, 12:20
Już za tydzień na ulice Gorzowa wyjadą setki motocyklistów. Wszystko w ramach oficjalnego rozpoczęcia sezonu motocyklowego. Uczestnicy „Moto Startu” przejadą ulicami miasta, aby przypomnieć pozostałym kierowcom o tym, że wracają na drogi. Impreza odbywa się pod patronatem portalu gorzowianin.com.

Kozackie brzmienia na Dni Gorzowa

2 kwietnia 2018, 16:50
Do Dni Gorzowa 2018 zostały dwa miesiące, więc znamy coraz więcej szczegółów dotyczących tegorocznego święta miasta. Kolejnym zespołem, który pojawi się na scenie na nadwarciańskich błoniach będzie ukraiński Kozak System.

Defis na Dniach Gorzowa

21 marca 2018, 17:29
Znamy kolejnego artystę, który wystąpi podczas tegorocznego święta miasta. Na scenie zobaczymy zespół Defis, który gra muzykę disco polo. W tym roku Dni Gorzowa odbędą się w dniach 8-10 czerwca na nadwarciańskich błoniach.

Sławomir pożegna lato w Gorzowie!

16 marca 2018, 13:40
Sławomir pożegna lato w Gorzowie. Aktor, showman, muzyk i piosenkarz rock-polo ma podbić serca gorzowskiej publiczności pod koniec sierpnia. Utwór „Miłość w Zakopanem” dotarł do 4 pozycji na liście najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich radiostacjach.


Fotoreportaże