Wiadomości › Wydarzenia

Zmarła pacjentka chora na świńską grypę

1 marca 2016, 16:20
W miniony weekend w szpitalu wojewódzkim w Gorzowie zmarła 80-letnia kobieta u której wykryto wirusa A/H1N1. Kobieta trafiła do szpitala w bardzo ciężkim stanie.

Kat Mejdej: Biłem psa do momentu aż przestał skomleć [wideo,zdjęcia]

22 lutego 2016, 13:08
Tak, przyznaję się do winy. Powiesiłem psa na drzewie i biłem metalową rurką, bo on zniszczyła sąsiadowi kurtkę. Po kilku uderzeniach zostawiłem ją, bo myślałem, że już nie żyje – tak w poniedziałkowy poranek przed gorzowskim sądem zeznawał Adam B. z Łośna – oprawca Mejdej. Wyrok jeszcze nie zapadł.

Rodzice i dwójka dzieci podtruli się czadem przy Wyszyńskiego

19 lutego 2016, 09:39
W czwartkowy wieczór czteroosobowa rodzina trafiła do gorzowskiego szpitala z objawami podtrucia tlenkiem węgla. Wśród nich była dwójka dzieci w wieku 7 i 14 lat. Mieszkanie sprawdzili strażacy.

Karambol na S3 [zdjęcia]

17 lutego 2016, 19:50
W środowy wieczór na drodze ekspresowej S3 na wysokości Skwierzyny doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych i osobówki. Trasa w kierunku Międzyrzecza jest zablokowana.

Wypadek na Zawarciu. Doszło do czołówki [zdjęcia]

15 lutego 2016, 18:31
W poniedziałkowe popołudnie na gorzowskim Zawarciu doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych -volkswagena i mitsubishi. Winny okazał się kierowca volkswagena, który jechał za szybko i wpadł w poślizg. Jedna osoba została ranna.

Strażacy uratowali życie kobiecie w ciąży

14 lutego 2016, 19:00
W niedzielne popołudnie gorzowscy strażacy przeprowadzili reanimację kobiety w zaawansowanej ciąży, która była pod wpływem prawdopodobnie dopalaczy. Kobieta została zabrana do szpitala.

Na bulwarze koło Wildomu znaleziono zwłoki [zdjęcia]

14 lutego 2016, 10:35
W niedzielny poranek nad brzegiem Warty na Bulwarze Zachodnim koło Wildomu odnaleziono zwłoki. Na miejscu jest policja oraz grupa dochodzeniowo-śledcza.

Życzenie Krystyny spełniło się. Ares znalazł dom

12 lutego 2016, 15:32
Chora na raka mieszkanka Barlinka przed śmiercią chciała jednego – znalezienia kochającego domu dla swojego psa z którym wiele przeżyła. Po kilku tygodniach w końcu się udało, Ares znalazł nowy dom… oby na stałe.

W Askanie jest bomba! Żartowniś na celowniku policji

9 lutego 2016, 17:57
We wtorkowe popołudnie policjanci z Gorzowa otrzymali zgłoszenie o podłożonej bombie w jednej z toalet w galerii handlowej. Okazało się, że ładunku wybuchowego nie ma i był to tylko głupi żart.

Wypadek na rondzie Wyszyńskiego

7 lutego 2016, 13:08
W niedzielne przedpołudnie na rondzie Wyszyńskiego doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – volkswagena passata oraz forda. Dwie osoby zostały ranne.


Fotoreportaże