Wydarzenia

SP2 zaprasza na finał WOŚP

8 stycznia 2018, 13:15
Uczniowie z jednej gorzowskich podstawówek aktywnie włączają się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nagrali nawet specjalny film, który zaprezentowali w sieci.

Jurek Owsiak usłyszał wyrok [zdjęcia]

23 października 2017, 12:38
W poniedziałek w Sądzie Rejonowy w Słubicach zapadł wyrok wobec Jurka Owsiaka za używanie wulgaryzmów podczas zakończenia Przystanku Woodstock. Sędzia zdecydował, że najodpowiedniejszą karą w tej sprawie będzie nagana.

Słaba impreza? Winny remont estakady

4 września 2017, 17:52
Słuchamy Waszych głosów i przekazujemy je dalej do miejskich urzędników. Tak było z ankietą dotyczącą tegorocznej edycji Moto Racing Show. Po zakończeniu imprezy gorzowianie wyrazili swoje zdanie. Głównie były to negatywne komentarze.

Kurczakowa impreza na pożegnanie lata

1 września 2017, 10:38
Już w sobotę w podgorzowskim Deszcznie 11 edycja Święta Pieczonego Kurczaka. Na gości czeka wiele konkursów oraz przede wszystkim koncerty m.in. zespołu Red Lips czy Fun Fuctory.

Gorzów świętuje rocznicę porozumień sierpniowych

31 sierpnia 2017, 13:20
Gorzowianie świętują porozumienia sierpniowe. Główne uroczystości odbędą się na Starym Rynku. O 16 rozpocznie się msza święta, a o 18 demonstrować będzie gorzowski Komitet Obrony Demokracji.

Było moto, był racing, gdzie jest show?

25 sierpnia 2017, 23:21
Wysokie ogrodzenie, które tym razem mieli przed sobą widzowie, długie przerwy pomiędzy poszczególnymi atrakcjami i w końcu znikoma ilość driftów – czyli tego, na co ludzie czekali najbardziej. Tegoroczna edycja Moto Racing Show była chyba najsłabszą ze wszystkich. Wydaje się, że pomysł już się wyczerpał, a organizatorzy na siłę próbowali wprowadzić coś innego, a przyniosło to zupełnie odwrotny skutek.

Motoryzacyjne show na moście

21 sierpnia 2017, 13:44
Już w najbliższy piątek na moście Staromiejskim w Gorzowie odbędzie się dziewiąta edycja Moto Racing Show. Podczas imprezy nie zabraknie pokazów samochodów i motocykli. Start o godz. 17.

Imprezowe pożegnanie lata

17 sierpnia 2017, 16:27
Koniec Lata Party to impreza na zakończenie wakacji w Gorzowie. Tym razem na scenie nad Wartą wystąpią artyści, których koncerty odwołano podczas Dni Gorzowa.

Przystanek Woodstock ostatni raz w Kostrzynie nad Odrą?

26 lipca 2017, 09:49
Jerzy Owsiak poinformował na swoim facebookowym profilu, że Przystanek Woodstock odbędzie się zgodnie z planem. Wszystko dzięki pozytywnej opinii burmistrz Kostrzyna nad Odrą. Organizator dodał jednak, że być może będzie to ostatni festiwal w tym miejscu

Burmistrz Kostrzyna podjął decyzję w sprawie Woodstocku [zdjęcia]

25 lipca 2017, 13:48
We wtorek 25 lipca Andrzej Kunt, burmistrz Kostrzyna nad Odrą wydał pozytywną decyzję co do organizacji tegorocznego, 23. Przystanku Woodstock. A przygotowania na polu idą pełną parą.


Fotoreportaże