Wydarzenia

Rowerzyści będą kręcić kilometry dla Gorzowa

23 maja 2022, 12:40
W sobotę 4 czerwca o godz. 18 z parku Górczyńskiego w Gorzowie wyruszy masa rowerowa, która będzie poświęcona rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Rowerzyści, którzy zdecydują się wziąć udział w imprezie, będą mieli do pokonania 13-kilometrową trasę.

Miejskie granie, czyli koncerty muzyków Filharmonii Gorzowskiej na osiedlach

19 maja 2022, 09:39
W sobotę i niedzielę na mieszkańców Gorzowa czeka prawdziwa muzyczna uczta. Muzycy Filharmonii Gorzowskiej ruszają z koncertami plenerowymi na gorzowskich osiedlach. Przez dwa dni muzycy zagrają w ośmiu lokalizacjach.

Enej gwiazdą Kłodawskiej Majówki. To już w ten weekend!

17 maja 2022, 10:14
Zespół Enej zagości w Kłodawie. 21 maja o godzinie 21 na Błoniach wystąpi znany i lubiany zespół, który zaśpiewa między innymi takie przeboje jak: Symetryczno-liryczna, Skrzydlate Ręce, czy Tak smakuje życie. Koniecznie zarezerwujcie sobie sobotni wieczór!

Tak będzie grała Wartownia 2022! Mamy dla Was program koncertów [lista]

13 maja 2022, 14:52
W piątek 24 czerwca na Wale Okrężnym w Gorzowie ponownie rusza Wartownia. Przez całe wakacje odbędzie się tam aż 27 koncertów z udziałem artystów sceny klubowej, jak i alternatywnej. Na scenie wystąpią m.in. Mark Knight, Westbam, Tom Novy, Richard Durand, DJ Hell, Tomcraft, Słoń czy Peja.

Strażacy pokażą, jak gasić płonącą patelnię i uratować ofiarę z wypadku

12 maja 2022, 13:26
Strażacy z całego województwa lubuskiego zjadą w sobotę 14 maja do Gorzowa, aby wspólnie świętować 30-lecie Państwowej Straży Pożarnej. Po oficjalnych uroczystościach odbędzie się festyn strażacki podczas którego odbędzie się szereg dynamicznych pokazów. Będzie gaszenie płonącego oleju na patelni czy wycinanie zakleszczonej osoby z wraku auta.

Gorzów: Orkiestra Dęta OSP Siedlice rusza z osiedlowymi koncertami

27 kwietnia 2022, 12:45
Muzycy z Orkiestry Dętej OSP Siedlice ponownie ruszają w plener i będą koncertować na gorzowskich osiedlach. Pierwszy koncert już w niedzielne popołudnie w parku Róż.

Wartownia wraca nad Wartę. Sprawdź, co będzie się działo

26 kwietnia 2022, 14:13
W czerwcu przy Wale Okrężnym ponownie rusza Wartownia. Przez letnie miesiące odbędzie się tam aż 27 koncertów z udziałem artystów sceny klubowej, jak i alternatywnej. Na scenie wystąpią m.in. Mark Knight, Westbam, Tom Novy, Richard Durand, DJ Hell, Baasch, Słoń czy Peja.

Dobry Wieczór Gorzów 2022. Sprawdź, co będzie się działo [harmonogram]

20 kwietnia 2022, 16:55
Koncerty na Starym Rynku w ramach cyklu „Dobry wieczór Gorzów” ruszą w sobotę 18 czerwca i potrwają do 10 września. Na scenie wystąpią m.in. Krystyna Prońko, Roksana Węgiel, Dance of Fire Quartet, zespół Terno czy Lemon. Mamy dla Was harmonogram wszystkich wydarzeń od czerwca do września.

Będzie się działo. 3 czerwca w Gorzowie Polska Noc Kabaretowa!

19 kwietnia 2022, 11:01
3 czerwca 2022 roku, w Gorzowie będzie zapewne już bardzo ciepło. Warto więc zarezerwować sobie wieczór na kolejną edycję Polskiej Nocy Kabaretowej. Doskonałą rozrywkę na żywo zapewnią znane wszystkim kabarety!

Lubicie Enej? Zespół zagra podczas Kłodawskiej Majówki!

19 kwietnia 2022, 10:38
To będzie koncert! Enej kilka lat temu mogliśmy oglądać podczas jednej z edycji Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Tysiące osób bawiły się w rytm znanym przebojów tego zespołu. Będzie okazja na "powtórkę z rozrywki" - tym razem w Kłodawie pod Gorzowem.


Fotoreportaże