Rozpoczęcie sezonu motocyklowego

Kierowcy, motocykliści wracają na drogi [film]

7 kwietnia 2018, 12:20
Już za tydzień na ulice Gorzowa wyjadą setki motocyklistów. Wszystko w ramach oficjalnego rozpoczęcia sezonu motocyklowego. Uczestnicy „Moto Startu” przejadą ulicami miasta, aby przypomnieć pozostałym kierowcom o tym, że wracają na drogi. Impreza odbywa się pod patronatem portalu gorzowianin.com.

Motocykle z całego zachodu zjechały do Gorzowa [film i zdjęcia]

1 kwietnia 2017, 14:22
W sobotę ulicami Gorzowa przejechała największa parada motocykli w zachodniej Polsce. Rozpoczęcie sezonu motocyklowego odbyło się pod patronatem portalu gorzowianin.com

Pod naszym patronatem: Motocykliści wystartują 1 kwietnia

14 marca 2017, 17:15
To nie prima aprilis. 1 kwietnia na ulice Gorzowa wyjadą pasjonaci dwóch kółek. Po raz kolejny w naszym mieście odbędzie parada inaugurująca sezon motocyklowy.

Motocykliści opanowali Gorzów [wideo, zdjęcia]

16 kwietnia 2016, 15:36
W sobotę na ulice Gorzowa wyjechało około 1,5 tys. motocyklistów, którzy oficjalnie rozpoczęli sezon. Fani jednośladów przejechali w uroczystej paradzie ulicami miasta.

Motocykliści pożegnali sezon. Tłumnie przejechali przez miasto [wideo]

17 października 2015, 15:45
Ponad tysiąc motocyklistów z województwa lubuskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego wspólnie pożegnało sezon w Gorzowie. Miłośnicy jednośladów przejechali w paradzie ulicami miasta.

Motocykliści oficjalnie rozpoczną sezon

9 kwietnia 2015, 16:38
Parada motocykli ulicami Gorzowa, kwesta na rzecz podopiecznych fundacji "Mam Marzenie" oraz koncerty w Deszcznie - tak fani jednośladów z całego regionu powitają sezon 2015.

Motocykliści pożegnają sezon

16 października 2014, 15:48
- Zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek do wspólnej zabawy i spędzenia razem z nami sobotniego popołudnia i wieczoru - zachęca Jacek "Yapa" Sterżeń, organizator motocyklowego zakończenia sezonu. Impreza wystartuje w sobotę 18 października o godz. 14


Fotoreportaże