Rozpoczęcie sezonu motocyklowego

Motocykliści wracają na drogi. Czas na Moto Start w Gorzowie

19 marca 2023, 19:00
W sobotę 15 kwietnia odbędzie się impreza „Moto Start”, czyli motocyklowe rozpoczęcie sezonu. Fani jednośladów przejadą paradą przez całe miasto, więc kierowcy samochodów muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Impreza jest jak zawsze charytatywna. W tym roku pieniądze będą zbierane dla 5-letniego Kuby i 7-letniej Laury, podopiecznych Fundacja Mam Marzenie.

Ryk silników na ulicach Gorzowa. Tak motocykliści pożegnali sezon [film i zdjęcia]

15 października 2022, 13:44
W sobotę ulice Gorzowa należały do motocyklistów. Setki fanów jednośladów tłumnie przejechały w paradzie przez miasto, aby oficjalnie pożegnać sezon motocyklowy. Impreza jak zawsze miała również charakter charytatywny. Podczas tegorocznego zakończenia sezonu, pieniądze są zbierane na spełnienie marzenia 4-letniej Hani, podopiecznej fundacji Mam Marzenie.

Motocykliści opanują ulice Gorzowa. Czas na pożegnanie sezonu

12 października 2022, 08:00
W sobotę 15 października na ulice Gorzowa wyjadą setki motocyklistów, a wszystko w ramach oficjalnego zakończenia sezonu motocyklowego. Trasa przejazdu liczy aż 15,4 km i będzie to najdłuższy przejazd ulicami miasta w historii tej imprezy. Start o godz. 12 z Bulwaru Zachodniego.

Tysiąc motocyklistów przejechało ulicami Gorzowa

9 kwietnia 2022, 13:38
W sobotę ulicami Gorzowa przejechał blisko tysiąc motocyklistów. Wszystko w ramach imprezy „Moto Start”, czyli motocyklowego rozpoczęcie sezonu. Impreza, jak zawsze jest charytatywna. W tym roku pieniądze są zbierane dla 17-letniego Natana, podopiecznego z Fundacja Mam Marzenie.

Motocykliści opanują ulice Gorzowa. Będą zbierać pieniądze dla chorego Natana

7 kwietnia 2022, 09:20
W sobotę 9 kwietnia odbędzie się impreza „Moto Start”, czyli motocyklowe rozpoczęcie sezonu. Fani jednośladów przejadą paradą przez całe miasto, więc kierowcy samochodów muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Impreza jest jak zawsze charytatywna. W tym roku pieniądze będą zbierane dla 17-letniego Natana, podopiecznego z Fundacja Mam Marzenie.

Ulice Gorzowa znów opanują motocykliści. Czas na „Moto Start”

14 marca 2022, 12:37
W sobotę 9 kwietnia ulice Gorzowa opanują motocykliści. A wszystko przez imprezę "Moto Start", która wraca po trzech latach przerwy. Fani jednośladów przejadą paradą przez miasto, aby oficjalnie rozpocząć sezon motocyklowy. Start o godz. 12.

Motocykliści pożegnają sezon na ulicach Gorzowa

21 października 2019, 14:52
W sobotę na ulice Gorzowa wyjadą setki motocyklistów, a wszystko w ramach oficjalnego zakończenia sezonu motocyklowego. Tradycyjnie do naszego miasta zjadą fani jednośladów z całej zachodniej Polski. Impreza odbywa się pod patronatem portalu gorzowianin.com.

Gorzów: Motocykliści powitali sezon [zdjęcia]

13 kwietnia 2019, 14:42
W sobotnie popołudnie ulicami Gorzowa przejechali motocykliści, aby oficjalne rozpocząć sezon motocyklowy. Chociaż pogoda nie sprzyjała, to na starcie imprezy pojawiły się setki fanów jednośladów z Gorzowa, Szczecina czy Zielonej Góry.

Motocykliści na ulicach, utrudnienia w ruchu

12 kwietnia 2019, 14:16
W sobotę ulice Gorzowa opanują motocykliści. A wszystko przez imprezę „Moto Start”, czyli motocyklowe rozpoczęcie sezonu. Fani jednośladów przejadą paradą przez całe miasto, więc kierowcy samochodów muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Motocykliści wyjadą na ulice Gorzowa

15 marca 2019, 09:52
W sobotę 13 kwietnia odbędzie się 10. jubileuszowa edycja motocyklowego rozpoczęcia sezonu w Gorzowie. W tym roku imprezę czekają spore zmiany i motocykliści przeniosą się z Zawarcia na ul. Myśliborską i Słowiańską. Zmianie ulegnie też trasa przejazdu parady.


Fotoreportaże