Dni Gorzowa

Gorzów: Wartownia w 2023 roku zmieni lokalizację?

10 lutego 2023, 16:42
Wartownia przy ul. Wał Okrężny w Gorzowie przez ostatnie dwa lata przyciągała tłumy osób. Jednocześnie mieszkańcy ul. Wał Okrężny, Spichrzowej czy Warszawskiej skarżyli się na działalność Wartowni i chcieli zmiany jej lokalizacji. Władze Gorzowa podkreślają, że wychodzą naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i pracują właśnie nad wyborem nowej lokalizacji Wartowni.

Zbliża się koniec Dobry Wieczór Gorzów

2 września 2022, 12:42
Przed nami pierwszy weekend września, a co za tym idzie przedostatnie wydarzenia w ramach ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". W sobotę i niedzielę na scenie na Starym Rynku na mieszkańców czekają koncerty.

Ostatni wakacyjny weekend z Dobry Wieczór Gorzów

26 sierpnia 2022, 09:08
Przed nami ostatni sierpniowy weekend, a co za tym idzie koniec wakacji. Co zatem przygotowano w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów"? Będzie pożegnanie Wartowni oraz Pikników Chopinowskich w Filharmonii Gorzowskiej. Natomiast na scenie na Starym Rynku na mieszkańców Gorzowa czekają koncerty i spektakle.

Czas na pożegnanie Wartowni

25 sierpnia 2022, 10:24
Przed nami ostatni weekend z wydarzeniami na Wartowni, czyli popularnym wśród mieszkańców miejscem spotkań nad rzeką Wartą. Co będzie grane? W piątkowy wieczór wystąpi Peja oraz DVJ Rink, natomiast w sobotę Duss i przyjaciele Wartowni.

Dobry Wieczór Gorzów. Co będzie grane w weekend?

19 sierpnia 2022, 09:58
Przed nami kolejny sierpniowy weekend z wydarzeniami w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Tym razem na mieszkańców Gorzowa będzie czekać spotkanie z kulturą łemkowską i Wojewódzki Festiwal Różnorodności „Wschodnia Strona Regionu”. A także tradycyjne koncerty na Wartowni oraz Piknik Chopinowski w Filharmonii Gorzowskiej.

Westbam nad Wartą powie „Dobry wieczór Gorzów”

22 lipca 2022, 11:21
Przed nami kolejny lipcowy weekend z wydarzeniami w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Na mieszkańców Gorzowa będą czekać przede wszystkim koncerty na scenie na Starym Rynku oraz Wartownia. Gwiazdą tego weekendu będzie niewątpliwie Westbam, który będzie gościem Wartowni.

W weekend będzie się działo. Gorzów świętuje urodziny [program]

1 lipca 2022, 11:02
Przed nami pierwszy lipcowy weekend z wydarzeniami w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Oprócz koncertów i spektakli, na gorzowian czekają również atrakcje z okazji 765. urodzin Gorzowa. Mieszkańcy będą mogli całkowicie za darmo skorzystać z lotu widokowego balonem na uwięzi.

Startuje Dobry Wieczór Gorzów. Sprawdź, co będzie się działo [program]

17 czerwca 2022, 17:19
W sobotni wieczór 18 czerwca na scenie plenerowej na Starym Rynku rusza cykl wydarzeń w ramach projektu „Dobry wieczór Gorzów”. W letni czerwcowy weekend na mieszkańców Gorzowa, czeka koncert zespołu Blackend, Nocny Szlak Kulturalny oraz koncert Krystyny Prońko.

Dobry Wieczór Gorzów 2022. Sprawdź, co będzie się działo [harmonogram]

20 kwietnia 2022, 16:55
Koncerty na Starym Rynku w ramach cyklu „Dobry wieczór Gorzów” ruszą w sobotę 18 czerwca i potrwają do 10 września. Na scenie wystąpią m.in. Krystyna Prońko, Roksana Węgiel, Dance of Fire Quartet, zespół Terno czy Lemon. Mamy dla Was harmonogram wszystkich wydarzeń od czerwca do września.

Dobry Wieczór Gorzów później, niż planowano

31 marca 2021, 10:29
Drugi rok z rzędu nie odbędą się Dni Gorzowa. Taką decyzje podjęły władze miasta w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców. Zamiast tego od 1 maja do końca września miały odbywać się spotkania kulturalne w ramach projektu „Dobry wieczór Gorzów”. Jednak ze względu na sytuację związaną z pandemią i wprowadzonymi obostrzeniami, rozpoczęcie projektu zostało przełożone.


Fotoreportaże