Wiadomości › Tylko u nas

Doktor Linda H. znów przyjmuje pacjentów

15 lutego 2018, 14:54
Sprawę doktor Lindy H. i jej skandalicznego zachowania wobec pacjentów w Gorzowie opisywaliśmy wielokrotnie. Lekarka wyjechała z naszego miasta i przez kilka miesięcy pracowała w Głogowie, gdzie została zatrzymana przez policjantów. Tym razem Linda H. zatrudniła się w szpitalu w Kostrzynie nad Odrą.

Bądź na bieżąco z postami na Facebooku

13 lutego 2018, 18:23
Drodzy czytelnicy. Dostajemy informacje od wielu osób, że nie widzą wszystkich naszych postów na portalu społecznościowym Facebook. Redakcja gorzowianin.com radzi co zrobić, aby nadal być na bieżąco z informacjami z regionu. Wystarczą dwa kliknięcia, by nasze posty nie umknęły Czytelnikom. Na naszym facebookowym profilu, wystarczy w zakładce OBSERWOWANIE zaznaczyć opcję ➡️ WYŚWIETLAJ NAJPIERW. I Gotowe!

Dwie osoby zatrzymane w sprawie śmierci 15-latka

16 stycznia 2018, 09:59
W poniedziałek w podgorzowskich Ciecierzycach znaleziono martwego 15-letniego chłopca. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która ma wykazać w jaki sposób doszło do śmierci chłopca. W sprawie zostały zatrzymane dwie osoby.

Zwłoki nastolatka znalezione na ulicy [film]

15 stycznia 2018, 15:47
Do dramatu doszło w podgorzowskiej miejscowości w poniedziałkowe popołudnie. Na poboczu jednej z ulic zostało znalezione ciało chłopca. Niestety lekarz stwierdził zgon. Nie wiadomo jaka była przyczyna śmierci.

Fajerwerki z Gorzowa na żywo

31 grudnia 2017, 23:50
Specjalnie dla Was przygotowaliśmy strumieniową transmisję „na żywo” z Gorzowa. Nasza kamera pokaże widok na centrum miasta, czyli tam, gdzie odpalane będą miejskie fajerwerki.

Karetka omijała szlaban, zawiesiła się na kamieniu [zdjęcia]

12 grudnia 2017, 10:20
Do niebezpiecznej sytuacji doszło w poniedziałek w Gorzowie. Karetka, która transportowała dziecko próbowała wyjechać z jednego z osiedli, gdzie był ustawiony szlaban. Próby objechania skończyły się interwencją straży pożarnej.

Trzy lata rządów Jacka Wójcickiego

1 grudnia 2017, 11:02
W piątek 1 grudnia mijają dokładnie trzy lata odkąd urząd prezydenta Gorzowa objął Jacek Wójcicki. O tym co było, a co przed nami opowiada portalowi gorzowianin.com sam prezydent.

Fałszywe telefony na 112 będą słono kosztować

25 listopada 2017, 19:59
Z założenia osoby dzwoniące pod numer alarmowy 112 powinny prosić o pomoc. Niestety w rzeczywistości ponad 800 zgłoszeń dziennie jest fałszywych, ponieważ ludzie pytają się o pogodę czy też numer PIN. Teraz takie zachowania będą karane, a osobom robiącym sobie głupie żarty może grozić mandat w wysokości 1,5 tysiąca złotych lub nawet areszt.

Groby bliskich przywalone drzewami

26 października 2017, 15:23
Na tym cmentarzu leży 7 tysięcy gorzowian. Przez 20 lat był to cmentarz komunalny. Teraz, po nawałnicach ludzie odwiedzają groby swoich bliskich i rozkładają ręce. Są bezradni, bo na grobach wciąż leżą powalone drzewa.

Ptasia grypa w liczbach

13 października 2017, 17:12
8 złotych i 20 groszy kosztowała utylizacja jednej sztuki drobiu w czasie zakrojonej na szeroką skalę akcji zwalczania ptasiej grypy. Do końca sierpnia z budżetu państwa na ten cel wydatkowano blisko 65 milionów złotych.


Fotoreportaże


x