Tylko u nas

Skażona woda na gorzowskiej Słowiance

27 kwietnia 2018, 18:14
Basen rekreacyjny na gorzowskiej Słowiance został dziś zamknięty przez gorzowski Sanepid. Jak dowiedział się portal gorzowianin.com, w wodzie wykryto groźną bakterię pałeczki ropy błękitnej (Pseudomonas aeruginosa).

3 promile w organizmie zmarłego 15-latka

28 marca 2018, 17:27
Śledczy z Gorzowa otrzymali wyniki badań toksykologicznych 15-latka, którego ciało znaleziono w styczniu na poboczu drogi w podgorzowskiej miejscowości. Okazało się, że chłopiec miał w swoim organizmie ponad 3 promile alkoholu. O nieumyślne spowodowanie śmierci oskarżeni są dwaj koledzy zmarłego 15-latka.

Sklep z alkoholem złamał zakaz handlu w Gorzowie

19 marca 2018, 15:09
W drugą niedzielę objętą zakazem handlu inspektorzy Państwowej Inspekcji Pracy prowadzili kontrole w całej Polsce. W samym województwie lubuskim zostało sprawdzonych ponad 100 sklepów, z czego w 10 zostały wykazane nieprawidłowości. Wśród tych placówek znalazł się sklep z alkoholem z Gorzowa.

500 plus do zwrotu również w Gorzowie

15 marca 2018, 17:30
Kilkadziesiąt rodzin z Gorzowa musi oddać pieniądze, które były bezprawnie pobierane w ramach programu Rodzina 500 plus. Kwota jaką muszą zwrócić gorzowskie rodziny to ponad 115 tysięcy złotych.

Dostał zawału serca w drzwiach portierni MZK [film]

13 marca 2018, 14:10
O wielkim szczęściu w nieszczęściu może mówić pan Adam, pracownik Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie, który po zakończeniu pracy dostał zawału serca. Życie mężczyzny, uratował kolega z pracy, który przystąpił do reanimacji aż do momentu przyjazdu karetki pogotowia.

Policyjny pościg ulicami Gorzowa

12 marca 2018, 09:52
Kierowca forda nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i zaczął uciekać – najpierw samochodem, później pieszo. Policjantom ostatecznie udało się zatrzymać 28-latka, który jak się okazało był pod wpływem amfetaminy.

Policyjny nalot na samochodowe dziuple [zdjęcia]

27 lutego 2018, 15:31
Od samego rana w trzech lub czterech miejscach w Gorzowie, niemieccy policjanci oraz funkcjonariusze CBŚP prowadzą wspólne działania. Według informacji, jakie przekazują nam czytelnicy, z różnych miejsc wywożone są części samochodowe.

Doktor Linda H. znów przyjmuje pacjentów

15 lutego 2018, 14:54
Sprawę doktor Lindy H. i jej skandalicznego zachowania wobec pacjentów w Gorzowie opisywaliśmy wielokrotnie. Lekarka wyjechała z naszego miasta i przez kilka miesięcy pracowała w Głogowie, gdzie została zatrzymana przez policjantów. Tym razem Linda H. zatrudniła się w szpitalu w Kostrzynie nad Odrą.

Bądź na bieżąco z postami na Facebooku

13 lutego 2018, 18:23
Drodzy czytelnicy. Dostajemy informacje od wielu osób, że nie widzą wszystkich naszych postów na portalu społecznościowym Facebook. Redakcja gorzowianin.com radzi co zrobić, aby nadal być na bieżąco z informacjami z regionu. Wystarczą dwa kliknięcia, by nasze posty nie umknęły Czytelnikom. Na naszym facebookowym profilu, wystarczy w zakładce OBSERWOWANIE zaznaczyć opcję ➡️ WYŚWIETLAJ NAJPIERW. I Gotowe!

Dwie osoby zatrzymane w sprawie śmierci 15-latka

16 stycznia 2018, 09:59
W poniedziałek w podgorzowskich Ciecierzycach znaleziono martwego 15-letniego chłopca. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która ma wykazać w jaki sposób doszło do śmierci chłopca. W sprawie zostały zatrzymane dwie osoby.


Fotoreportaże