Tylko u nas

Gorzów jest już w wielu wymiarach

16 stycznia 2020, 23:25
Pamiętacie, jak nad Gorzowem przez kilka godzin krążył samolot? Było to dokładnie 26 kwietnia ubiegłego roku. Niewielki samolot zrobił kilkanaście pętli nad naszym miastem. Teraz w sieci możemy oglądać efekty pracy firmy, która wykonywała trójwymiarowe zdjęcia.

Dyskont Action w Galerii Manhattan

9 września 2019, 20:47
Co prawda Ikea to nie będzie, ale mieszkańcy Gorzowa, a w szczególności osiedla Manhattan zyskają nowy, całkiem ciekawy sklep. Natomiast zawiedzeni będą ci, którzy liczyli, że w Galerii Manhattan pojawi się Biedronka.

Wielki dźwig i prace na wieży katedry [film i zdjęcia]

16 lipca 2019, 12:33
Rozpoczęły się prace przygotowawcze do zawieszenia kopuły i latarni na wieży katedry. Za pomocą dużego dźwigu wciągane są belki na wieżę. Są to drewniane elementy konstrukcji hełmu, które będą montowane już na górze.

Nowy kompleks handlowy powstanie przy Pomorskiej

23 maja 2019, 12:54
Jeszcze w tym roku ma rozpocząć się budowa nowego parku handlowego w Gorzowie. Kompleks zlokalizowany na 6500 metrów kwadratowych wybudowany zostanie przy ulicy Pomorskiej, równolegle do ulicy Chemicznej.

Rozmowa z matką zgwałconej 9-latki [film]

22 maja 2019, 10:03
Mateusz K. brutalnie zgwałcił 9-letnią dziewczynkę, a następnie związał, zakneblował i zamknął w wersalce. Okazało się, że mężczyzna przebywał w zakładzie psychiatrycznym. Głos w sprawie zabrała matka dziewczynki, która opowiada o tym co naprawdę wydarzyło w niedzielę na gorzowskim Zawarciu i o tym, że nie zgadza się z odebraniem jej dzieci.

Porywacze w granatowym busie

4 kwietnia 2019, 20:21
Nawet 1500 złotych grzywny mogą zapłacić dwaj mężczyźni, którzy w czwartkowe popołudnie, dla zabawy porwali swojego kolegę. Cała akcja rozegrała się w okolicach Starego Rynku. Policję o porwaniu powiadomili pracownicy pobliskiego sklepu.

Szereg zaniedbań w katedrze. Proboszcz czuje się ofiarą [film]

1 kwietnia 2019, 12:45
Obecny i były proboszcz parafii katedralnej usłyszeli zarzuty w sprawie pożaru katedry w Gorzowie. Zarzuty dotyczą wielu zaniedbań jakich dopuścili się duchowni, jeżeli chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa pożarowego katedry. Obaj księża nie przyznają się do winy. Grozi im do 8 lat więzienia.

Nietypowe pizze w Gorzowie

8 lutego 2019, 19:22
Z pizzą jest jak z zespołem rockowym. Liczy się doskonały skład i wyśmienite kawałki. Jeżeli jesteś smakoszem pizzy i szukasz nowych smakowych doznań, zobacz jakie nowości znaleźliśmy w kilku gorzowskich pizzeriach.

Flixbus zamyka połączenie do Krakowa

30 października 2018, 15:39
Jest coraz gorzej. Połączeń kolejowych miało być więcej, jest mniej i to przez Skwierzynę. Teraz docierają do nas informacje, że Flixbus likwiduje poranne połączenie ze Szczecina przez Gorzów i Wrocław do Krakowa…

Pod marketami pojawili się oszuści!

6 września 2018, 22:07
Widziani byli pod Askaną, pod Lidlem Tesco i Castoramą. Przy wielu gorzowskich marketach pojawiły się dziś osoby o ciemnej karnacji, które twierdzą, że są przedstawicielami stowarzyszenia na rzecz głuchoniemych. Oszuści w ten sposób wyłudzają pieniądze. Nie dajcie się nabrać!


Fotoreportaże