Wiadomości › Tylko u nas

Porywacze w granatowym busie

4 kwietnia 2019, 20:21
Nawet 1500 złotych grzywny mogą zapłacić dwaj mężczyźni, którzy w czwartkowe popołudnie, dla zabawy porwali swojego kolegę. Cała akcja rozegrała się w okolicach Starego Rynku. Policję o porwaniu powiadomili pracownicy pobliskiego sklepu.

Szereg zaniedbań w katedrze. Proboszcz czuje się ofiarą [film]

1 kwietnia 2019, 12:45
Obecny i były proboszcz parafii katedralnej usłyszeli zarzuty w sprawie pożaru katedry w Gorzowie. Zarzuty dotyczą wielu zaniedbań jakich dopuścili się duchowni, jeżeli chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa pożarowego katedry. Obaj księża nie przyznają się do winy. Grozi im do 8 lat więzienia.

Nietypowe pizze w Gorzowie

8 lutego 2019, 19:22
Z pizzą jest jak z zespołem rockowym. Liczy się doskonały skład i wyśmienite kawałki. Jeżeli jesteś smakoszem pizzy i szukasz nowych smakowych doznań, zobacz jakie nowości znaleźliśmy w kilku gorzowskich pizzeriach.

Flixbus zamyka połączenie do Krakowa

30 października 2018, 15:39
Jest coraz gorzej. Połączeń kolejowych miało być więcej, jest mniej i to przez Skwierzynę. Teraz docierają do nas informacje, że Flixbus likwiduje poranne połączenie ze Szczecina przez Gorzów i Wrocław do Krakowa…

Pod marketami pojawili się oszuści!

6 września 2018, 22:07
Widziani byli pod Askaną, pod Lidlem Tesco i Castoramą. Przy wielu gorzowskich marketach pojawiły się dziś osoby o ciemnej karnacji, które twierdzą, że są przedstawicielami stowarzyszenia na rzecz głuchoniemych. Oszuści w ten sposób wyłudzają pieniądze. Nie dajcie się nabrać!

Pociągi ruszą w grudniu. Będzie ich więcej

29 sierpnia 2018, 13:01
Według nieoficjalnych informacji już w grudniu tego roku przez Gorzów przejeżdżać mają pociągi jadące ze Szczecina w kierunku Warszawy, czy Przemyśla. Wszystko to ma związek z remontem linii kolejowej na odcinku Szczecin Dąbie – Dobiegniew.

VOX już gra na 101,7

24 sierpnia 2018, 16:58
1125 dni rozbrzmiewało w eterze Radio GO. Od dziś (24 sierpnia) w Gorzowie i okolicach na 101,7 FM słychać ponadregionalną radio o nazwie VOX FM.

Zło czai się przy Obotryckiej

20 czerwca 2018, 22:01
Najpierw dostajesz kaptur, który zakładasz na głowę. Po kilku chwilach wchodzisz do mrocznego pomieszczenia, w którym zaczyna się Twoja przygoda. Jeżeli lubisz się bać, to w Scary House w Gorzowie będziesz mógł przeżyć na własnej skórze sceny niczym z filmowych horrorów.

Biegał z siekierą i podpalił samochód

11 maja 2018, 09:59
Rodzinna awantura, groźby z użyciem siekiery, pożar samochodu i policyjny pościg – tak wyglądał czwartkowy wieczór we wsi Karnin pod Gorzowem. Policjanci zatrzymali w tej sprawie 33-latka, który był pod wpływem alkoholu.

Na znak protestu położył się pod kołami autobusu

4 maja 2018, 10:47
Był pijany bądź pod wpływem innych środków odurzających. Po awanturze w miejskim autobusie został wyrzucony przez pasażerów. W odwecie za ten czyn młody mężczyzna położył się pod kołami autobusu.


Fotoreportaże


x