Wiadomości

Cmentarz przy Żwirowej coraz większy. Trwa rozbudowa nekropolii [zdjęcia]

26 lipca 2022, 10:30
Do końca września ma zakończyć się rozbudowa cmentarza komunalnego przy ul. Żwirowej w Gorzowie. Prace są już na zaawansowanym etapie. Cmentarz będzie większy o prawie 2 hektary, dzięki czemu powstanie 1,5 tys. dodatkowych miejsc na pochówki.

Koniec spekulacji. Bartosz Zmarzlik opuszcza Stal Gorzów

25 lipca 2022, 17:22
Prezes Klubu Sportowego Stal Gorzów ucina wszelkie spekulacje. W wydanym oświadczeniu informuje, że mimo wielu próśb, nie udało się zmienić decyzji kapitana o odejściu z zespołu. Swoje oświadczenie wydał również sam Bartosz Zmarzlik, który zapewnia, że ze Stali nie odchodzi dla pieniędzy.

Miasto chwali się klipem promującym Gorzów. Mieszkaniec pyta się o koszt jego produkcji

25 lipca 2022, 15:00
Przez cały lipiec na antenie ogólnopolskich stacji telewizyjnych będzie można zobaczyć spot promujący Gorzów. Jeden z mieszkańców Gorzowa postanowił się dowiedzieć, ile miasto zapłaciło za promocję klipu. Jak się okazało, magistrat zapłacił za to ponad 14 tys. zł brutto, z czego swoje wynagrodzenie za udział w nagraniu wziął Jankes.

Co dalej ze Zmarzlikiem w Stali Gorzów? W sieci pojawiła się... zbiórka

25 lipca 2022, 13:06
Stal Gorzów ma już trzy strzelby na sezon 2023. W sieci, pod praktycznie każdym postem dotyczącym gorzowskiego klubu trwa zażarta dyskusja dotycząca przyszłości kapitana - Bartosza Zmarzlika. Niektórzy, aby go zatrzymać, organizują nawet zbiórki pieniędzy!

Rozmyta ścieżka nie zostanie naprawiona, bo... miasto nie ma pieniędzy

25 lipca 2022, 12:33
Ścieżka pieszo-rowerowa nad Kłodawką jest rozmywana przy okazji każdej większej ulewy, która przechodzi przez Gorzów. Fragmenty ścieżki zostały zniszczone na początku czerwca i jak się okazuje, zbyt szybko nie zostaną naprawione. Miasto tłumaczy się, że naprawa kosztowałaby 50 tys. zł i obecnie nie ma takich pieniędzy w budżecie, więc prace naprawcze nie zostaną zrealizowane.

Kierująca fiatem potrąciła rowerzystkę na oznakowanym przejeździe

25 lipca 2022, 11:13
W poniedziałkowe przedpołudnie doszło do potrącenia rowerzystki na oznakowanym przejeździe rowerowym przy wjeździe na rondo Ofiar Katynia przez kobietę kierującą fiatem. Potrącona rowerzystka została zabrana do szpitala.

Wiemy już, jakie drzewa zostaną posadzone w centrum Gorzowa

25 lipca 2022, 10:45
Lipy, klony, jarzębiny, głogi, olsze, kasztanowce, a nawet grusze drobnolistne to gatunki drzew, które jesienią zostaną posadzone w centrum miasta. Łącznie zostanie posadzonych aż 160 drzew. To efekt działań mieszkańca Gorzowa Krzysztofa Leśnickiego, którego wspierała m.in. radna Marta Bejnar-Bejnarowicz.

Jest trzecia "strzelba" w Stali Gorzów. Anders Thomsen zostaje na sezon 2023

24 lipca 2022, 18:25
Podczas niedzielnego meczu Stali Gorzów z Unią Leszno na kibiców zebranych na stadionie im. Edwarda Jancarza czekała niespodzianka. Klub poinformował, że na najbliższy rok w klubie zostaje również Anders Thomsen. To trzeci senior po Szymonie Woźniaku i Martinie Vaculiku, który zdecydował się w sezonie 2023 dalej jeździć dla gorzowskiej drużyny.

Kierowca mercedesa uderzył w zaparkowaną toyotę. Ta zatrzymała się na ogrodzeniu

24 lipca 2022, 15:20
W niedzielne popołudnie doszło do wypadku w podgorzowskiej Kłodawie. Kierowca mercedesa zasłabł za kierownicą, przez co uderzył w zaparkowaną toyotę, którą następnie zepchnął na ogrodzenie. Kierowca mercedesa trafił pod opiekę pogotowia.

Już nie tylko Woźniak. Martin Vaculik zostaje w Stali Gorzów!

24 lipca 2022, 11:10
W niedzielne przedpołudnie Stal Gorzów oficjalnie poinformowała, że na najbliższy rok w klubie zostaje Martin Vaculik. To drugi senior po Szymonie Woźniaku, który zdecydował się w sezonie 2023 dalej jeździć dla gorzowskiej drużyny.


Fotoreportaże