Wiadomości

Śmiertelny wypadek na Kasprzaka. Mercedes wjechał w ciężarówkę [film i zdjęcia]

18 lipca 2021, 23:42
W niedzielny wieczór po godz. 23 przy ul. Kasprzaka doszło do tragicznego wypadku. Kierujący samochodem marki mercedes uderzył w tył pojazdu ciężarowego. W wyniku wypadku zginął kierowca mercedesa, natomiast pasażer został ranny.

Nietypowa akcja na os. Słonecznym. Policjanci szukali... zgubionej broni [zdjęcia]

18 lipca 2021, 15:00
W niedzielne przedpołudnie doszło do nietypowej akcji policji przy Al. 11 Listopada w rejonie stacji paliw. Na miejscu pojawiło się kila policyjnych radiowozów, a funkcjonariusze żywiołowo czegoś szukali w trawie i krzakach po obu stronach jezdni. Jak się okazało, jeden z policjantów gorzowskiej drogówki zgubił służbową broń z magazynkiem. Na szczęście zguba się odnalazła, natomiast wewnętrzne postępowanie wyjaśni to, w jaki sposób doszło do zgubienia broni.

Memoriał im. Edwarda Jancarza odbędzie się bez zawodników Grand Prix

17 lipca 2021, 22:19
Drugi turniej cyklu Grand Prix w Pradzie storpedował deszcz. Zawody zostały przełożone na niedzielne popołudnie. Na ten sam dzień zaplanowano również Memoriał im. Edwarda Jancarza. Dlatego wielu kibiców dopytywało się czy memoriał w ogóle się odbędzie, ponieważ miało brać w nim udział aż czterech zawodników z cyklu Grand Prix. Stal Gorzów podjęła decyzję i memoriał zostanie rozegrany bez Bartosza Zmarzlika, Andersa Thomsena, Martina Vaculika i Jasona Doyla.

Jest postępowanie w sprawie niekorzystnych umów za prąd

17 lipca 2021, 21:35
Urząd Regulacji Energetyki oraz Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów prowadzą obecnie postępowania wyjaśniające w sprawie oferowanych przez Enea S.A. umów, które były niekorzystne dla klientów. W tej sprawie interweniował Tomasz Gierczak, miejski rzecznik konsumentów w Gorzowie. Klienci przy podpisywaniu nowej umowy mogli zaoszczędzić 75 zł, a równocześnie stracić ponad tysiąc złotych.

Grand Prix w Czechach przerwane przez ulewny deszcz

17 lipca 2021, 20:34
W sobotni wieczór na stadionie w Pradze został rozegrany drugi turniej Grand Prix w sezonie 2021. Jednak od samego początku zawodów, żużlowcom towarzyszył deszcz. Padało raz mocniej, a raz słabiej. Jednak po 11 wyścigu nad praską Marketę nadciągnęła ulewa i zawody zostały wstrzymane. Po kilkudziesięciu minutach obrad jury, zawody zostały odwołane. Zostaną dokończone w niedzielne popołudnie.

Przyszłe pielęgniarki i pielęgniarze na praktykach w gorzowskim szpitalu

17 lipca 2021, 16:31
W Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie odbywają praktyki studenci z I roku pielęgniarstwa na Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie. Wśród 40 osób, które zdecydowały się związać swoją zawodową przyszłość z pracą w szpitalu, jest też 3 mężczyzn. Praktyki w szpitalu będą odbywały się przez trzy miesiące.

Wandale niszczą elewację kamienicy [film]

17 lipca 2021, 14:33
Nasz czytelnik Marek był świadkiem, jak dwóch młodych mężczyzn niszczyło elewację kamienicy przy ul. Krzywoustego, bazgrząc po niej sprayem. Po reakcji pana Marka i jego sąsiadów wandale uciekli, ale wrócili na miejsce, aby dokończyć swoje „dzieło”. Mieszkaniec zadzwonił na policję, ale mężczyzn nie udało się zatrzymać.

Awaria prądu w centrum Gorzowa

16 lipca 2021, 21:15
Do awarii prądu doszło w piątkowy wieczór w centrum Gorzowa. O brak prądu m.in. przy ul. Sikorskiego dopytywali się czytelnicy portalu gorzowianin.com. Jak informuje Enea Operator, awaria powinna zostać usunięta do północy.

Tragedia w Gorzowie. Z okna wieżowca wyskoczył mężczyzna

16 lipca 2021, 20:58
W piątkowy wieczór doszło do tragicznego zdarzenia w jednym z wieżowców na Placu Staromiejskim w Gorzowie. Z okna wieżowca na jednym z najwyższych pięter wyskoczył mężczyzna. Niestety zginął na miejscu. Prokurator wraz z grupą dochodzeniowo-śledczą wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Kierujący oplem wymusił pierwszeństwo. Doprowadził do czołówki ze skodą [zdjęcia]

16 lipca 2021, 17:59
W piątkowe popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 130, a dokładnie na krzyżówce na Lubno i Marwice doszło do poważnego wypadku z udziałem opla i skody. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja, pogotowie i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jedna osoba została ranna.


Fotoreportaże


x