Wiadomości

Na działkach doszło do ugodzenia nożem

24 kwietnia 2021, 13:35
W sobotę na działkach przy ul. Niepodległości w pobliżu Kupca Gorzowskiego doszło do awantury pomiędzy osobami bezdomnymi. W wyniku awantury jeden z mężczyzn został zraniony nożem. Ranny mężczyzna trafił pod opiekę pogotowia. Policjanci szukają sprawcy.

Potrącenie rowerzystki na Szarych Szeregów

24 kwietnia 2021, 12:30
W sobotnie przedpołudnie na oznakowanym przejeździe rowerowym przy ul. Szarych Szeregów doszło do potrącenie rowerzystki. Poszkodowana kobieta trafiła pod opiekę pogotowia. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Programowanie - jak nauczyć się programować?

24 kwietnia 2021, 11:51
Umiejętność programowania w różnych językach otwiera drzwi do kariery i daje możliwość zdobycia dobrze płatnej pracy. Niemniej jednak sama nauka pisania programów może przysporzyć wiele problemów, jeśli przeprowadzona będzie w nieumiejętny sposób. Jak uczyć się programowania, aby odnieść sukces?

Oblali Henryka denaturatem i podpalili. Mężczyzna zmarł w szpitalu

23 kwietnia 2021, 20:14
46-letni Tomasz Sz. i 32-letni Krzysztof Ł. są oskarżeni o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem 64-letniego Henryka. Mężczyźni oblali swoją ofiarę denaturatem, a następnie podpalili. Henryk zmarł w szpitalu w wyniku poniesionych obrażeń. W Sądzie Okręgowym w Gorzowie trwa właśnie proces w tej sprawie. Oprawcom grozi od 12 do 25 lat więzienia lub dożywocie.

Wpływ impotencji na życie zawodowe

23 kwietnia 2021, 13:18
Choć impotencja jest problemem związanym głównie ze sferą seksualną, to problemy ze wzwodem i brak satysfakcji seksualnej mogą mieć negatywny wpływ także na inne obszary życia, w tym karierę zawodową. W niniejszym artykule przybliżymy problem, a także zastanowimy się, jak z nim walczyć.

Pędził fordem mustangiem 178 km/h przez miejscowość. Kierowca nie miał uprawnień, a auto przeglądu

23 kwietnia 2021, 11:24
Gorzowscy policjanci z grupy Speed zatrzymali 28-letniego kierowcę forda mustanga, który przekroczył ponad trzykrotnie dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym. Mężczyzna jechał aż 179 km/h przez Kamień Mały. Jak się okazało, nie posiadał również uprawnień do kierowania, a samochód nie był dopuszczony do ruchu. Natomiast na fotelu pasażera siedział kilkuletni chłopiec. Policjanci odstąpili od ukarania mężczyzny mandatem i skierują wniosek o ukaranie do sądu.

Mały kotek uratowany na wysypisku śmieci

23 kwietnia 2021, 10:55
Do nietypowego zdarzenia doszło na składowisku odpadów w Chróściku. Podczas procesu technologicznego jeden z pracowników wypatrzył wśród śmieci małego kotka. Gdyby nie to, 3-tygodniowy kociak mógłby zginąć. Kotek został zbadany przez weterynarza i trafił do domu tymczasowego, a kiedy podrośnie jego nowym domem będzie Pole Golfowe Zawarcie.

W Gorzowie powstanie system ewidencjonowania drzew

23 kwietnia 2021, 09:07
Urzędnicy rozpoczęli prace związane z utworzeniem systemu ewidencjonowania drzew. Miasto chce, aby był to system kompleksowy. Dzięki systemowi dowiemy się m.in. ile drzew zostało nasadzonych w związku z nowymi inwestycjami.

Bazgrał po wagonie na dworcu kolejowym. Wandal został zatrzymany na gorącym uczynku

22 kwietnia 2021, 15:16
Straż Ochrony Kolei zatrzymała 31-letniego mężczyznę, który dewastował wagon stojący na dworcu kolejowym w Kostrzynie nad Odrą. Mężczyzna został złapany na gorącym uczynku, jak bazgrał sprayem po drzwiach i oknach wagonu składu elektrycznego.

Orkiestra Dęta OSP Siedlice chce ponownie zagrać koncerty na gorzowskich osiedlach

22 kwietnia 2021, 13:54
Koncerty plenerowe, które w ubiegłym roku zorganizowała nie tylko Filharmonia Gorzowska, ale również Orkiestra Dęta OSP Siedlice cieszyły się sporym zainteresowaniem mieszkańców Gorzowa. Dlatego muzycy z OSP Siedlice również w tym roku chcą koncertować w plenerze i proszą o pomoc w wyborze miejsc, gdzie powinni się pojawić.


Fotoreportaże


x