Advertisement

Wiadomości

Czołówka renault i volkswagena pod Gorzowem

21 maja 2021, 11:35
W piątkowe przedpołudnie na drodze krajowej nr 22 koło Różanek doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych – renault i volkswagena. W wyniku wypadku dwie osoby zostały poszkodowane i zabrane do szpitala w Gorzowie.

Miasto wybuduje zupełnie nową drogę. Właśnie szuka wykonawcy

21 maja 2021, 11:11
Władze Gorzowa ogłosiły właśnie przetarg na przebudowę ul. Spichrzowej - III etap, czyli budowę długo zapowiadanego, nowego odcinka drogi od ul. Hejmanowskiej do ul. Teatralnej. Miasto czeka na zgłoszenia chętnych firm do 7 czerwca.

Pociągiem z Gorzowa do Poznania przez Międzychód?

21 maja 2021, 10:25
W Międzychodzie odbyło się spotkanie przedstawicieli władz samorządów położonych wzdłuż odcinku linii kolejowej nr 363 Międzychód - Skwierzyna - Gorzów zgłoszonej do Rządowego Programu Kolej Plus. W planach jest obudowa linii kolejowej, o co starają się również władze Gorzowa.

Pożar pustostanu w Gorzowie. Ranny mężczyzna

20 maja 2021, 22:09
Pożar pustostanu na terenie byłej jednostki wojskowej w Gorzowie. Dym było widać nawet z osiedla Dolinki. O zdarzeniu zaalarmowali nas czytelnicy.

Owce na wypasie. Zwierzęta wróciły na Gorzowskie Murawy [film]

20 maja 2021, 12:11
Stado kilkudziesięciu owiec wypasa się już na Gorzowskich Murawach. Zwierzęta wróciły na teren rezerwatu, gdzie będą żywymi kosiarkami jeszcze przez najbliższych pięć lat. Wypas odbywa się w sposób kontrolowany, a owce przebywają w zagrodach.

Pijany kierowca opla uderzył w słup trakcyjny. Auto wpadło na torowisko [zdjęcia]

20 maja 2021, 11:10
W środowy wieczór doszło do wypadku na zjeździe z ronda Ofiar Katynia w ul. Pomorską w Gorzowie. Kierujący samochodem osobowym marki opel uderzył w słup trakcyjny, następnie auto wpadło na torowisko tramwajowe. Okazało się, że kierowca był pijany. Miał w swoim organizmie blisko 2 promile alkoholu.

Policyjny dron znów kontroluje kierowców na Piłsudskiego

20 maja 2021, 10:45
W czwartkowy poranek wysoko nad ulicą pojawił się policyjny dron. Funkcjonariusze z góry doskonale widzą, jakie przewinienia popełniają kierowcy.

Prace archeologiczne i budowa torowiska. Tak wygląda inwestycja przy Chrobrego i Mieszka I [zdjęcia]

20 maja 2021, 10:44
Trwają prace przy przebudowie ul. Chrobrego i Mieszka I w Gorzowie. Obecnie wykonawca pracuje na całym zakresie inwestycji – od ul. Pocztowej do ul. Roosevela. W okolicach Arsenału trwają prace archeologiczne, natomiast na odcinku koło ul. Łokietka pojawiła się podbudowa pod torowisko, a przy ul. Mickiewicza torowisko jest już praktycznie gotowe.

Kierowca opla uderzył w słup. Auto zatrzymało się na torowisku [zdjęcia]

19 maja 2021, 23:15
W środowy wieczór doszło do wypadku na zjeździe z ronda Ofiar Katynia w ul. Pomorską w Gorzowie. Kierujący samochodem osobowym marki opel uderzył w słup trakcyjny, następnie auto zatrzymało się na torowisku tramwajowym. Dwie osoby zostały poszkodowane.

W Gorzowie zostanie otwartych kilka punktów rejestracji na szczepienia

19 maja 2021, 17:28
Władze Gorzowa w ramach Narodowego Programu Szczepień otworzyło dwa masowych szczepień – jeden na terenie lodowiska Słowianki, drugi w Przystani Sportów Wodnych. Teraz miasto chce ułatwić zapisy na szczepienia i otwiera cztery punkty rejestracji.


Fotoreportaże


x