Wiadomości

Spokeo.pl - miejsce dla każdego

7 lipca 2021, 14:11
Spokeo.pl to portal założony przez Piotra Sochana. Miejsce, w którym jest wiele treści i każdy znajdzie coś dla siebie. W tym serwisie znajdziesz m.in. opisy najnowszych filmów i seriali, ciekawe wiadomości o gwiazdach, gorące plotki, program TV, nowinki technologiczne i dużo więcej. Treści, które są umieszczane na stronie tworzą dziennikarze, którzy starają się, aby każdy artykuł był dopięty na ostatni guzik. Jedno miejsce, a tyle możliwości! Czy to nie brzmi zachęcająco?

Ruszyła naprawa zapadającej się skarpy [zdjęcia]

7 lipca 2021, 13:55
W środę 7 lipca rozpoczęły się prace przy naprawie zapadającej się skarpy koło mostu Staromiejskiego. Wykonawca zajął się na początek rozbiórką brukowca oraz uporządkowaniem terenu. Nowe umocnienie skarpy powinno pojawić się w ciągu dwóch miesięcy.

Co z naprawą ledowego podświetlenia torowiska na deptaku?

7 lipca 2021, 11:24
Od ponad miesiąca nie działa ledowe podświetlenie torowiska na deptaku. Miasto zapewnia, że podświetlenie zostanie naprawione w ramach gwarancji i zostanie to wyegzekwowane od firmy, która zajmowała się przebudową ul. Sikorskiego i budową deptaka.

Zwłoki mężczyzny znalezione nad jeziorem w Karninie

7 lipca 2021, 10:12
W poniedziałkowe popołudnie na dzikiej plaży w Karninie koło Gorzowa doszło do dramatycznego odkrycia. Mieszkanka Karnina, która wybrała się na spacer z psem, znalazła nad jeziorem zwłoki mężczyzny. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Trwa ustalanie tożsamości mężczyzny.

Zarządca płatnego parkingu Filharmonii Gorzowskiej wybrany. Od kiedy będziemy płacić za parkowanie?

7 lipca 2021, 09:43
Władze Filharmonii Gorzowskiej rozstrzygnęły właśnie przetarg na zarządzanie płatnym parkingiem dwupoziomowym. Wykonawca, czyli firma Projekt Parking z Poznania będzie miała pięć tygodni na zainstalowanie parkomatów i wykonanie niezbędnego oznakowania. To oznacza, że za parkowanie na terenie filharmonii będziemy płacić najpóźniej od połowy sierpnia.

Monitoring na Kozaczej Górze? To pomysł radnego

6 lipca 2021, 18:06
Radny Robert Surowiec zwrócił się do prezydenta Jacka Wójcickiego z interpelacją w sprawie montażu kamer monitoringu na punkcie widokowym na Kozaczej Górze. Wszystko przez to, że teren jest niszczony i zanieczyszczany. Niestety, już w ubiegłym roku miasto tłumaczyło, że nie ma takiej możliwości.

Teren szpitala jest już strefą ruchu

6 lipca 2021, 17:39
Drogi znajdujące się na terenie Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. w zespole szpitalnym przy ul. Dekerta od wtorku, 6 lipca zostały objęte strefą ruchu. Tym samym stały się one obszarem, na którym stosuje się wszystkie przepisy ruchu drogowego i bez żadnych przeszkód mogą w nim podejmować czynności służbowe zarówno funkcjonariusze policji drogowej jak i straży miejskiej.

Kiedy w końcu przejedziemy dwupasmową ul. Myśliborską?

6 lipca 2021, 17:17
Przebudowa ul. Myśliborskiej została zakończona z 7-miesięcznym poślizgiem. Chociaż dwupasmowa droga jest gotowa, to wciąż nie została w pełni otwarta dla kierowców, chociaż miało to nastąpić najpóźniej w piątek 2 lipca. Sprawdziliśmy dlaczego.

Treningi piłkarskie dla gorzowian

6 lipca 2021, 11:12
Każdy mieszkaniec Gorzowa będzie mógł od środy 7 lipca wziąć udział w treningach piłkarskich na stadionie Stilonu przy ul. Olimpijskiej. To propozycja spędzenia wakacji w mieście, zarówno dla najmłodszych, jak i starszych gorzowian.

Kierowca renault chciał uniknąć uderzenia w sarnę. Zderzył się z oplem [zdjęcia]

5 lipca 2021, 18:51
Przebiegająca przez drogę sarna przyczyniła się do wypadku do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie na "starej trójce" na wysokości miejscowości Marwice. Doszło tam do zderzenia renault i opla. Jedna osoba została poszkodowana.


Fotoreportaże


x