Wiadomości

15-latek na elektrycznej hulajnodze potrącił kobietę

1 października 2021, 17:37
W piątkowe popołudnie doszło do niebezpiecznego zdarzenia w rejonie przystanku autobusowego przy ul. Kosynierów Gdyńskich. 15-latek jadący na elektrycznej hulajnodze potrącił kobietę czekającą na autobus. Potrącona kobieta doznała obrażeń głowy, została zabrana do szpitala.

Znamy datę rundy Grand Prix 2022 w Gorzowie

1 października 2021, 15:15
W piątek 1 października firma Discovery Sport Event, czyli nowy promotor cyklu Grand Prix zaprezentował plan na najbliższe lata jeżeli chodzi o organizację turniejów żużlowych, w których zostanie wyłoniony mistrz świata. Poznaliśmy też kalendarz zawodów na 2022 rok. Turniej Grand Prix w Gorzowie odbędzie się w czerwcu.

Jesteś przeciwny wycince drzew czy częstemu koszeniu trawników? Zabierz głos w sprawie zieleni w mieście

1 października 2021, 13:04
Ruszyły konsultacje społeczne w sprawie zieleni w Gorzowie. Urzędnicy czekają na opinie mieszkańców w sprawie utrzymania terenów zielonych, zieleni w obliczu prowadzonych inwestycji czy obecności zwierząt. Konsultacje potrwają do 24 października.

Przetarg na wywóz śmieci został unieważniony!

1 października 2021, 11:26
Związek Celowy Gmin MG6 właśnie unieważnił przetarg na wywóz odpadów na terenie Gorzowa i podogorzwskich gmin. Jak się okazało, powodem jest wyrok Krajowej Izby Odwoławczej, która nakazała unieważnić przetarg z powodu błędów formalnych w specyfikacji warunków zamówienia. Teraz ZCG MG6 będzie musiało przygotować nowe postępowanie.

Filharmonia wprowadza nowy abonament parkingowy dla mieszkańców

1 października 2021, 09:31
Od piątku 1 października mieszkańcy Gorzowa mogą wykupić nowy abonament parkingowy na terenie dwupoziomowego parkingu Filharmonii Gorzowskiej. Za 50 zł miesięcznie będzie można zostawiać swoje auto w godz. 17-7 rano na parkingu.

Pali się auto na parkingu centrum handlowego [zdjęcia]

30 września 2021, 16:54
W czwartkowe popołudnie doszło do pożaru samochodu osobowego marki ford na parkingu wielopoziomowych w centrum handlowym Nova Park. Na miejsce zostało wysłanych pięć zastępów straży pożarnej. Wszyscy klienci oraz pracownicy Nova Park zostali ewakuowani.

Wypadek na Koniawskiej. Zderzyła się mazda z oplem i BMW

30 września 2021, 14:08
W czwartkowe popołudnie przy ul. Koniawskiej doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych – mazdy, opla i BMW. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie.

W Gorzowie zostaną wybudowane mieszkania na... wynajem

30 września 2021, 13:27
Władze Gorzowa chcą wybudować w mieście mieszkania pod wynajem i właśnie stara się o rządową dotację na sfinansowanie inwestycji. Natomiast samą budową mieszkań ma zająć się Gorzowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego. Przy ul. Przemysłowej powstaną 93 mieszkania na wynajem, których budowa rozpocznie się już w 2022 roku.

W rzece Kłodawce odnaleziono zwłoki

30 września 2021, 12:28
Do tragicznego odkrycia doszło w czwartkowe przedpołudnie w rzece Kłodawce. Postronna osoba zauważyła znajdujące się w rzece zwłoki mężczyzny. Na miejscu pracują służby.

Kareta, fotel św. Mikołaja i bałwan. Tak Gorzów będzie błyszczał na święta

30 września 2021, 11:38
Chociaż mamy dopiero końcówkę września, to władze Gorzowa szykują się już do świątecznego ozdabiania miasta. W tym roku najbardziej będzie błyszczał Stary Rynek wraz z deptakiem oraz Kwadrat. Miasto czeka właśnie na zgłoszenia firm, które zajmą się montażem świątecznego oświetlenia.


Fotoreportaże