Wiadomości

Dojedziemy pociągiem do Strefy Ekonomicznej w Gorzowie?

25 maja 2021, 10:59
Miasto Gorzów wspólnie z przedstawicielami powiatu międzychodzkiego i międzyrzeckiego starają się o odbudowę linii kolejowej nr 363 oraz 364 w ramach programu Kolej Plus. Jak się okazuje, władze Gorzowa w ramach reaktywacji linii kolejowej nr 363 Gorzów – Międzychód – Poznań, chcą również wybudować tory do węzła przesiadkowego Gorzów Wielkopolski Strefa Ekonomiczna.

Nasze drogie truskawki. Dziś są po 20 złotych za kilogram

25 maja 2021, 09:36
20 złotych za kilogram – tyle obecnie kosztuje kilogram truskawek, choć ceny tych sezonowych owoców szybko będą spadać. Sadownicy przewidują, że będzie to 7-8 złotych za kilogram. Wszystko zależy od pogody.

Słowianka w pełni otwiera się dla klientów

24 maja 2021, 15:19
Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich osób, które nie mogły się doczekać otwarcia miejsc rekreacji w Gorzowie. Od piątku 28 maja zostanie otwarty basen sportowy i rekreacyjny oraz strefa saun na Słowiance. Oprócz tego, zostanie otwarta również kręgielnia.

Najmodniejszy manicure na lato 2021

24 maja 2021, 15:18
Już za kilka chwil rozpoczyna się nowa kalendarzowa pora roku. Przygotuj się na słoneczne dni oraz ciepłe wieczory. Jeśli już wyposażyłaś swoją garderobę w sukienki, espadryle i słomkowe kapelusze pora na małą rewolucję na paznokciach! Zobacz jakie kolory będą najlepiej współgrać z opalenizną!

Alejki w na Staszica w połowie zamknięte

24 maja 2021, 15:03
Nie jest to niestety gruntowny remont, zapowiadany dobrych kilka lat temu, jeszcze podczas pierwszej kampanii wyborczej obecnego prezydenta Gorzowa. Wymieniona będzie nawierzchnia z kostki przy peronie autobusowym. Droga ma być zamknięta jeszcze przez blisko miesiąc.

Co z przebudową ul. Słonecznej? Miasto rozważa dołożenie brakujących pieniędzy

24 maja 2021, 11:34
Dwie firmy chcą zająć się przebudową ul. Słonecznej, ale ich oferty znacznie przewyższają założony budżet. Najtańsza jest o 1,9 mln zł wyższa. Jednak jak się okazuje, władze Gorzowa rozważają dołożenie brakujących pieniędzy i rozstrzygnięcie przetargu.

Nalot policji i straży granicznej na giełdzie w Gorzowie. Zarekwirowano podrobione ubrania

24 maja 2021, 11:15
Co na giełdzie? Podrabiane buty, czapki, koszulki i bluzy. Bułgarzy na giełdzie w Gorzowie sprzedają same podróbki – nawet 1254 pary skarpetek. W minioną niedzielę funkcjonariusze Straży Granicznej i Policji odwiedzili giełdę towarowo-samochodową.

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy mitsubishi

24 maja 2021, 09:45
W niedzielę przy ul. Drzymały w Gorzowie doszło do obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy samochodu osobowego marki mitsubishi. Okazało się, że 32-letni kierowca ma w swoim organizmie aż 3 promile alkoholu.

Wykluczone kolejowo miasto i niechęć kasjerek na dworcu

24 maja 2021, 09:36
Powracamy do tematu wciąż odwoływanych połączeń dalekobieżnych z Gorzowa. Zupełnie niedawno informowaliśmy o poselskiej interwencji w tej sprawie, dziś opisujemy problemy pasażerów, którzy chcieli wystać się z Gorzowa w kierunku Olsztyna. Przez odwołany pociąg REGIO, stracili oni skomunikowanie.

Horror na Jancarzu. Stal przegrywa 44:46!

23 maja 2021, 19:04
Eltrox Włókniarz nie pozwolił na zgarnięcie pełnej puli na Jancarzu gorzowskiej drużynie. Moje Bermudy Stal Gorzów przegrywa nieznacznie pierwszy mecz przed własną publicznością. O zwycięstwie przyjezdnych zadecydował ostatni wyścig.


Fotoreportaże


x