Wiadomości

Marcel urodził się w Nowy Rok w szpitalu w Gorzowie

2 stycznia 2022, 15:41
Szpital w Gorzowie powitał pierwsze dziecko urodzone w 2022 roku. Chłopiec o imieniu Marcel jest pierwszym i jedynym dzieckiem, urodzonym w Nowy Rok w gorzowskim szpitalu.

Przebił oplem barierki na rondzie i spadł w pobliżu przejścia podziemnego

2 stycznia 2022, 12:39
Na rondzie św. Jerzego w Gorzowie doszło do wypadku. Kierowca opla przebił barierki i spadł ze schodów. Auto zaczęło się palić. Kierowca i pasażer, którzy byli pod wpływem alkoholu uciekli z miejsca zdarzenia. Zostali zatrzymani przez świadków.

W Warcie odnaleziono fiata. To auto skradzione babci [zdjęcia]

2 stycznia 2022, 12:05
W niedzielę w rzece Warcie pomiędzy Santokiem, a Starym Polichnem odnaleziono auto. Jak się okazało, to skradziony w Sylwestra fiat z Nowego Polichna.

Triathlon po raz pierwszy w Gorzowie. Ruszają zapisy

2 stycznia 2022, 11:35
W czerwcu w Gorzowie odbędą się po raz pierwszy zawody z cyklu Samsung River Triathlon Series. Zawodnicy mają do wyboru rywalizację na dwóch dystansach – 1/4 M oraz 1/8 M. Zapisy ruszają 2 stycznia.

Orszak Trzech Króli w Gorzowie w zmienionej formule

2 stycznia 2022, 10:16
W czwartek 6 stycznia Orszak Trzech Króli. Jednak nie będzie tradycyjnego pochodu ulicami miasta, ale msza św. w katedrze i uroczystości na Starym Rynku.

Zderzenie BMW z chevroletem i skoszony sygnalizator [zdjęcia]

1 stycznia 2022, 16:49
W Nowy Rok na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego i Czereśniowej doszło do zderzenia BMW i chevroleta. Na skrzyżowaniu nie działała sygnalizacja świetlna, przez co kierujący BMW wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym chevrolecie.

Tak Gorzów witał Nowy Rok. Zobacz niezwykłe ujęcia z drona [film]

1 stycznia 2022, 16:14
Za nami sylwestrowa noc. Oczywiście powitanie Nowego Roku nie obyło się bez fajerwerków. Pan Dawid z GorzowSky postanowił nagrać film z drona, jak mieszkańcy Gorzowa witają 2022 rok.

Pijana kobieta wsiadła za kierownicę opla. Miała 2,5 promila

1 stycznia 2022, 12:00
Policjanci z Gorzowa zatrzymali pijaną kobietę kierującą oplem, która spowodowała kolizję. Kobieta miała w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu.

Sylwester: Płonęły śmietniki. Wszystko przez fajerwerki

1 stycznia 2022, 10:56
W sylwestrową noc strażacy z Gorzowa mieli pełne ręce roboty. Doszło do kilku pożarów śmietników, które zapaliły się od fajerwerków. Natomiast w Kłodawie zapaliły się tuje.

Gorzów: Zostali ranni od petard. Trafili do szpitala

1 stycznia 2022, 10:24
W Sylwestrową noc do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Gorzowie trafiły osoby, które doznały obrażeń wskutek wybuchu petard. Jedna z nich doznała urazu głowy, a druga uszkodzenia błony bębenkowej. Ponadto lekarze udzielali pomocy osobie z raną szarpaną ręki.


Fotoreportaże