Wiadomości

Pokaz teatru ulicznego przyciągnął tłumy mieszkańców Gorzowa [film i zdjęcia]

5 czerwca 2021, 22:22
W sobotni wieczór 5 czerwca na scenie plenerowej na Starym Rynku ruszył cykl wydarzeń w ramach projektu „Dobry wieczór Gorzów”. Na początek w ramach Festiwalu Teatrów Ulicznych wystąpił Teatr KTO z Krakowa, który przestawił sztukę pod nazwą „Peregrinus”. Dwa spektakle, tym razem teatru ze Szczecina i Warszawy zaplanowano również na niedzielę.

Motocyklista wjechał w płot. Tuż przy cmentarzu

5 czerwca 2021, 16:09
Do zdarzenia drogowego w Lipkach Wielkich doszło w sobotnie popołudnie, tuż przed godziną 14 na wylocie z miejscowości. Jadący motocyklem nie opanował pojazdu, uderzył w krawężnik i wjechał w płot… cmentarza. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało.

Czytelnik: Opóźnienia w remoncie ul. Bogusławskiego i Sosnkowskiego. Czy wykonawca dostanie karę? [zdjęcia]

5 czerwca 2021, 13:36
Wielu mieszkańców ul. Bogusławskiego i Sosnkowskiego ucieszyło się, kiedy została ogłoszona informacja o remoncie tych dwóch osiedlowych uliczek. Wydawało się, że obie inwestycje zostaną bez problemu zrealizowane w terminie. Jednak w przypadku ul. Bogusławskiego, prace powinny zostać zakończone do końca maja, ale niestety tak się nie stało i nie wiadomo kiedy zostaną ukończone.

Startuje Dobry Wieczór Gorzów. Sprawdź, co się będzie działo [program]

5 czerwca 2021, 12:04
W sobotni wieczór 5 czerwca na scenie plenerowej na Starym Rynku rusza cykl wydarzeń w ramach projektu „Dobry wieczór Gorzów”. W pierwszy weekend czerwca na mieszkańców Gorzowa czeka Festiwal Teatrów Ulicznych.

Przyjdź na żużel i… zaszczep się

4 czerwca 2021, 15:12
Podczas najbliższego meczu Stali Gorzów, który odbędzie się w niedzielę 6 czerwca, każda chętna osoba będzie mogła zaszczepić się przeciwko COVID-19. Kibice zarówno Stali Gorzów, jak i Unii Leszno będą mogli wybrać czy chcą przyjąć jednodawkową szczepionkę Johnson&Johnson czy też pierwszą dawkę preparatu Pfizer. Bramy stadionu zostaną otwarte o godz. 17.15.

Agresywny kierowca peugeota zmusił busa do zatrzymania się na S3 i wybił szybę w aucie

4 czerwca 2021, 10:50
Na drodze ekspresowej S3, a dokładnie na obwodnicy Gorzowa mogło dojść do tragedii, po tym jak kierowca peugeota zajechał drogę kierującemu busem marki volkswagen. Kierowca peugeota gwałtownie hamował, następnie wysiadł z auta i ręką wybił szybę w busie. Kiedy próbował uciec z miejsca zdarzenia, doprowadził do kolizji z ciężarówką. Policjanci zatrzymali kierowcy peugeota prawo jazdy, a jego sprawa zostanie skierowana do sądu.

Orkiestra Dęta OSP Siedlice rusza z koncertami plenerowymi

4 czerwca 2021, 10:17
Muzycy z Orkiestry Dętej OSP Siedlice również w tym roku ruszają w plener i będą koncertować na gorzowskich osiedlach. Pierwszy koncert już w piątkowy wieczór w parku Górczyńskim.

Wielki kiermasz używanych zabawek i Dzień Dziecka na stadionie żużlowym

4 czerwca 2021, 09:55
W sobotę 12 czerwca na stadionie żużlowym odbędzie się impreza z okazji Dnia Dziecka, która zostanie połączona z wyprzedażą używanych zabawek. Każde dziecko będzie mogło wystawić na sprzedaż to, czym już się nie bawi i sprawić, że dana zabawka zamiast do kosza, trafi w inne ręce. Oprócz tego, na stadionie nie zabraknie pikniku połączonego z grami i zabawami dla najmłodszych.

Wielki powrót do Gorzowa. Na parkiecie znów zobaczymy Courtney Hurt

4 czerwca 2021, 09:06
Wielki come back do Gorzowa. Courtney Hurt to doskonale znana gorzowskim kibicom zawodniczka, która grała w AZS w sezonie 2016/17. Była jedną z najlepszych zawodniczek na parkiecie. notowała średnio 18,7 punktu i 10,1 zbiórki. Teraz znów zobaczymy ją w szeregach akademiczek.

10-latek z Gorzowa walczy z rakiem. Potrzebna jest pomoc

3 czerwca 2021, 19:30
Aleks potrzebuje ogromu leków maści, specjalnej diety, przystosowania domu oraz wielu innych rzeczy aby mógł wrócić do zdrowia, ponieważ wymaga całodobowej opieki jedno z rodziców musiało zrezygnować z pracy. 10-latek z Gorzowa chory jest na chłoniaka Burkitta.


Fotoreportaże


x