Wiadomości

Hala widowiskowo-sportowa im. Grażyny Wojciechowskiej?

10 stycznia 2022, 20:30
Ludzie zasłużeni powinni być odpowiednio upamiętnieni – to raczej nie budzi nad Wartą żadnych wątpliwości. Pożegnana dziś przez gorzowian radna w pełni wyczerpuje definicję osoby ponadprzeciętnej, a nawet wybitnej.

Jakie ubrania przydadzą się na zimowy wyjazd z dzieckiem?

10 stycznia 2022, 17:14
Zima, podobnie jak lato, to okres rodzinnych wyjazdów. Jednakże spakowanie walizki na zimową wyprawę może okazać się zdecydowanie większym wyzwanie niż pakowanie się przed letnimi wakacjami. Jakie ubrania i gadżety mogą przydać się podczas zimowego wyjazdu z dzieckiem – czy to na ferie, czy na Święta do dziadków? Co może okazać się przydatne i o czym w żadnym razie nie można zapomnieć? Odpowiedzi znajdziesz w poniższym artykule.

Ostatnia droga Grażyny Wojciechowskiej. Tłumy gorzowian żegnają radną [zdjęcia]

10 stycznia 2022, 14:15
W poniedziałkowe południe rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe radnej Grażyny Wojciechowskiej. W pogrzebie radnej uczestniczył tłum mieszkańców Gorzowa.

Podgórna tonie w błocie. Mieszkańcy: Nie mamy już siły

10 stycznia 2022, 13:20
Błoto, wielkie kałuże i sporych rozmiarów dziury – to obraz ul. Podgórnej w Gorzowie. Mieszkańcy podkreślają, że miasto nie reaguje na ich prośby, a oni już nie mają siły. Niestety nie mamy dobrych wiadomości dla gorzowian mieszkających na Podgórnej. Droga w najbliższym czasie nie zostanie wyremontowana.

Otwarcie drugiego Action z opóźnieniem

10 stycznia 2022, 10:40
Drugi sklep Action w Gorzowie powstał przy ul. Targowej. Otwarcie miało nastąpić 30 grudnia 2021 roku, ale tak się nie stało, bo sklep nie został do końca zaopatrzony w towar. Nowa data to 12 stycznia 2022 roku.

Ruszył budżet obywatelski. Zgłoś swój projekt!

10 stycznia 2022, 09:35
W poniedziałek 10 stycznia ruszył nabór wniosków do budżetu obywatelskiego 2023. Każdy mieszkaniec Gorzowa może zaproponować swój pomysł do realizacji. Do podziału jest aż 6 mln 630 tys. zł.

W pożarze stracili wszystko. Ruszyła zbiórka dla rodziny z Gorzowa

9 stycznia 2022, 18:01
Ruszyła zbiórka dla rodziny, która w piątkowym pożarze straciła wszystko. Ogień strawił całkowicie wnętrze mieszkania. Na szczęście 12-letnia Tatiana uciekła przed płomieniami przez okno. Bliscy rodziny postanowili zorganizować zbiórkę na nowy start. Cel to 25 tys. zł.

Pogrzeb radnej Grażyny Wojciechowskiej. Będą dodatkowe autobusy na cmentarz

9 stycznia 2022, 15:36
W poniedziałek 10 stycznia na cmentarzu przy ul. Żwirowej w Gorzowie odbędzie się pogrzeb radnej Grażyny Wojciechowskiej. Uroczystości pogrzebowe, poprzedzi msza św. w katedrze. Miasto podstawi dodatkowe autobusy MZK, które dowiozą mieszkańców na cmentarz.

Alarm bombowy w szpitalu w Gorzowie

8 stycznia 2022, 23:00
W sobotni wieczór służby otrzymały zgłoszenie o podejrzeniu podłożenia ładunku wybuchowego w szpitalu w Gorzowie. Na miejsce została wysłana straż pożarna i policja.

Strażacy postawieni na nogi. Doszło do… awarii sieci ciepłowniczej

8 stycznia 2022, 13:47
W sobotę straż pożarna z Gorzowa otrzymała zgłoszenie o pożarze w kamienicy przy ul. Teatralnej. Okazało się, że nie było żadnego pożaru, a doszło do awarii sieci ciepłowniczej i z kratek wentylacyjnych wydobywała się para wodna, a nie dym.


Fotoreportaże