Wiadomości › Straż pożarna

Ogromny pożar kurników pod Gorzowem [zdjęcia]

10 kwietnia 2020, 20:26
Przez ponad sześć godzin 12 zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem dwóch kurników w miejscowości Mąkoszyce w gminie Santok koło Gorzowa. W wyniku pożaru spłonęło około 20 tys. kilkudniowych kurczaków, a kolejne tysiące kurcząt udusiło się dymem.

Wybuch butli z gazem w domu pod Gorzowem

20 marca 2020, 19:52
W piątkowy wieczór w miejscowości Stanowice koło Gorzowa doszło do wybuchu butli z gazem w domu dwurodzinnym. Na szczęście nikomu nic się nie stało, jednak została naruszona konstrukcja budynku. Na miejscu pracuje sześć zastępów straży pożarnej.

Pożar warsztatu samochodowego, a później stodoły [zdjęcia]

6 marca 2020, 20:18
W piątkowy wieczór doszło do dwóch poważnych pożarów – pierwszy miał miejsce w Chwałowicach i tam spaleniu uległ budynek warsztatowy z wyposażeniem, natomiast w Gorzowie spaliła się stodoła wypełniona słomą.

Gorzów: Rodzina podtruta tlenkiem węgla

29 lutego 2020, 13:37
W sobotnie południe w jednym z mieszkań przy ul. Kwiatowej w Gorzowie doszło do zatrucia tlenkiem węgla. Do szpitala została zabrana 5-osobowa rodzina, w tym troje małych dzieci, w wieku 12 miesięcy, 3 lat i 4 lat.

Pożar warsztatu samochodowego pod Gorzowem [zdjęcia]

29 lutego 2020, 12:34
W sobotnie południe doszło do pożaru warsztatu samochodowego w miejscowości Ulim koło Gorzowa. Na miejsce zostało wysłanych kilka zastępów straży pożarnej. Słup czarnego dymu było widać z odległości kilku kilometrów.

Kup sobie… wóz strażacki [zdjęcia]

26 lutego 2020, 17:08
Władze gminy Santok czekają na oferty osób, które chciałyby kupić wysłużone już wozy Ochotniczej Straży Pożarnej. Na sprzedaż zostały wystawione cztery specjalne samochody pożarnicze. Najtańszy można kupić już za 500 zł brutto.

Ewakuacja SORu na Dekerta [zdjęcia]

24 lutego 2020, 10:27
W poniedziałkowe przedpołudnie został włączony alarm przeciwpożarowy na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym gorzowskiego szpitala przy ul. Dekerta. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej oraz policja. Służby ewakuowały pacjentów czekających na SORze.

Gorzów: Pożar w budynku dawnego szpitala [film i zdjęcia]

19 lutego 2020, 00:34
W nocy z wtorku na środę doszło do pożaru w budynku dawnego szpitala przy ul. Warszawskiej, który obecnie jest remontowany. Na miejsce zostało wysłanych kilka zastępów straży pożarnej i policja. Ogień pojawił się w piwnicy.

Wiatr wieje i nie chce przestać

11 lutego 2020, 13:53
Od kilku dni w naszym rejonie musimy zmagać się z dość mocnym wiatrem. Ten wyrządza szkody – mniejsze lub większe. Pełne ręce roboty mają z tego powodu strażacy z OSP.

Karetka z pacjentem utknęła w polu. Pomogli strażacy

11 lutego 2020, 08:32
Ratownicy gorzowskiego pogotowia mieli wczoraj nie lada problem. Podczas interwencji w Prądocinie pod Gorzowem, samochód z pacjentem w środku utknął w grząskiej nawierzchni. Na ratunek pogotowiu wezwano strażaków.


Fotoreportaże


x