Wiadomości › Straż pożarna

Kup sobie… wóz strażacki [zdjęcia]

26 lutego 2020, 17:08
Władze gminy Santok czekają na oferty osób, które chciałyby kupić wysłużone już wozy Ochotniczej Straży Pożarnej. Na sprzedaż zostały wystawione cztery specjalne samochody pożarnicze. Najtańszy można kupić już za 500 zł brutto.

Ewakuacja SORu na Dekerta [zdjęcia]

24 lutego 2020, 10:27
W poniedziałkowe przedpołudnie został włączony alarm przeciwpożarowy na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym gorzowskiego szpitala przy ul. Dekerta. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej oraz policja. Służby ewakuowały pacjentów czekających na SORze.

Gorzów: Pożar w budynku dawnego szpitala [film i zdjęcia]

19 lutego 2020, 00:34
W nocy z wtorku na środę doszło do pożaru w budynku dawnego szpitala przy ul. Warszawskiej, który obecnie jest remontowany. Na miejsce zostało wysłanych kilka zastępów straży pożarnej i policja. Ogień pojawił się w piwnicy.

Wiatr wieje i nie chce przestać

11 lutego 2020, 13:53
Od kilku dni w naszym rejonie musimy zmagać się z dość mocnym wiatrem. Ten wyrządza szkody – mniejsze lub większe. Pełne ręce roboty mają z tego powodu strażacy z OSP.

Karetka z pacjentem utknęła w polu. Pomogli strażacy

11 lutego 2020, 08:32
Ratownicy gorzowskiego pogotowia mieli wczoraj nie lada problem. Podczas interwencji w Prądocinie pod Gorzowem, samochód z pacjentem w środku utknął w grząskiej nawierzchni. Na ratunek pogotowiu wezwano strażaków.

70-latek podtruty dymem w pożarze domu

4 lutego 2020, 18:20
We wtorkowe popołudnie doszło do pożaru domu przy ul. Wyszyńskiego w Gorzowie. Na miejsce zostało wysłanych kilka zastępów straży pożarnej, policja i pogotowie. Ostatecznie spaleniu uległo wyposażenie jednego z pomieszczeń, natomiast 70-letni mężczyzna podtruł się dymem.

Pożar domu na Zawarciu [zdjęcia]

30 stycznia 2020, 14:27
W czwartkowe popołudnie przy ul. Zielonej na Gorzowskim Zawarciu doszło do pożaru domu jednorodzinnego. Kiedy strażacy przyjechali na miejsce zdarzenia, cały dom był objęty ogniem.

W lesie pod Gorzowem spłonął samochód

19 stycznia 2020, 23:36
Czy to było celowe podpalenie, czy może zwarcie instalacji elektrycznej? W niedzielny wieczór gorzowscy strażacy uczestniczyli w akcji gaszenia pojazdu w lesie pomiędzy Różankami a Zdroiskiem.

Gorzów: Pożar w Metalowcu [film i zdjęcia]

10 grudnia 2019, 21:00
We wtorkowy wieczór doszło do pożaru w hotelu Metalowiec przy ul. Złotego Smoka w Gorzowie. Ogień pojawił się w mieszkaniu na drugim piętrze. Na miejsce zostało wysłanych sześć zastępów straży pożarnej.

Pożar na wysypisku śmieci

26 listopada 2019, 08:11
W nocy doszło do pożaru na wysypisku śmieci przy ul. Małyszyńskiej w Gorzowie. Pomimo, że obszar objęty ogniem był niewielki, to działania ratownicze nie były łatwe. Obecnie trwa dogaszanie hałdy śmieci.


Fotoreportaże


x