Straż pożarna

Płonący pociąg pod Gorzowem? Akcja straży pożarnej

8 grudnia 2021, 21:36
Niezłą panikę wśród mieszkańców Łupowa wywołał skład, spod którego wydobywały się iskry. Ktoś zadzwonił pod numer 112 i poinformował służby, że palą się dwie lokomotywy.

Podczas naprawy auta zapaliły się opary benzyny. Mężczyzna ma poparzoną twarz

26 listopada 2021, 17:32
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w miejscowości Ściechów niedaleko Gorzowa. Mężczyzna naprawiał auto, w którym podczas prac naprawczych był otwarty wlew do zbiornika z paliwem. Doszło do zapalenia się oparów benzyny. W wyniku pożaru mężczyzna doznał poparzeń twarzy, został zabrany do szpitala.

Ognisko, race, straż pożarna i policja. Co się dzieje przed zakładem karnym? [zdjęcia]

23 listopada 2021, 10:27
We wtorek od samego rana czytelnicy dopytywali się, co się dzieje przy zakładzie karnym przy ul. Podmiejskiej w Gorzowie, ponieważ na miejscu była straż pożarna, policja oraz osoby z racami oraz płonęło ognisko. Jak się okazało, były to wspólne ćwiczenia służb.

Obywatelskie zatrzymanie podpalacza śmietników

14 listopada 2021, 09:44
W sobotę 13 listopada doszło do serii podpaleń śmietników w Gorzowie. W ciągu kilkudziesięciu minut zostały podpalone śmietniki przy ul. Kosynierów Gdyńskich, Matejki i Mościckiego. Tych pożarów mogłoby być więcej, ale doszło do obywatelskiego zatrzymania podpalacza, który uciekał przed policją.

Ogromny pożar na Osiedlu Poznańskim. Spalił się dom [zdjęcia]

6 listopada 2021, 08:27
Czternaście zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem domu jednorodzinnego na Osiedlu Poznańskim. Ogień pojawił się na poszyciu dachowym. Przednia część budynku spłonęła kompletnie.

Pożar pod Gorzowem. W akcji 7 zastępów straży pożarnej [zdjęcia]

5 listopada 2021, 20:50
W piątkowy wieczór dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze w Boleminie koło Gorzowa. Na miejsce zostało wysłanych łącznie siedem zastępów straży pożarnej. Okazało się, że doszło do pożaru budynku gospodarczego znajdującego się bezpośrednio przy domu jednorodzinnym.

Agresywny mężczyzna zniszczył w nocy osiem aut. Wpadł w ręce policji [FILM]

3 listopada 2021, 11:25
Wybijał szyby, wyrywał lusterka i niszczył karoserie w napotkanych samochodach. Agresywny 28-latek został zatrzymany przez policjantów na ulicy Pomorskiej, ale wcześniej zdołał uszkodzić aż osiem pojazdów.

Gorzów: Karetka zakopała się. Na pomoc ruszyli strażacy [film]

2 listopada 2021, 20:50
Ratownicy z gorzowskiego szpitala podczas transportu pacjenta z lecznicy do domu przy ul. Osadnicznej w Gorzowie mieli nie lada problem. Kiedy odstawili pacjenta i chcieli zawrócić, pojazd utknął w grząskiej nawierzchni drogi gruntowej. Na ratunek wezwano strażaków.

Wybuch butli z gazem. Doszło do pożaru budynku [film i zdjęcia]

29 października 2021, 21:37
W piątkowy wieczór w Świerkocinie doszło do wybuchu butli z gazem w budynku wielorodzinnym, a następnie pożaru. Poszkodowana została 45-letnia kobieta, która znajdowała się w mieszkaniu, gdzie doszło do wybuchu. Z budynku ewakuowano łącznie 15 osób. Na miejscu pracuje 9 zastępów straży pożarnej.

Pożar domu w Gorzowie. Zapalił się styropian na elewacji i poddaszu [zdjęcia]

26 października 2021, 17:39
We wtorkowe popołudnie doszło do pożaru w świeżo wyremontowanym domku jednorodzinnym przy ul. Sadowej w Gorzowie. Okazało się, że zapalił się styropian znajdujący się na poddaszu oraz elewacji. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej.


Fotoreportaże