Wiadomości › Straż pożarna

Kierujący mercedesem uderzył w ogrodzenie. Auto zaczęło się palić

19 grudnia 2020, 16:42
W sobotnie przedpołudnie w miejscowości Lubczyno doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący mercedesem uderzył w ogrodzenie jednej z posesji, następnie samochód zaczął się palić. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej.

Pożar rozdzielni na Silwanie [zdjęcia]

17 grudnia 2020, 22:19
Tuż przed godziną 22 w północnej części Gorzowa na ułamek sekund odcięty został prąd. Okazało się, że ma to związek z pożarem, jaki wybuchł w rozdzielni elektrycznej zlokalizowanej tuż przy pętli tramwajowej na Silwanie.

W plecaku jest bomba? Ewakuowano przedszkole

2 grudnia 2020, 10:37
Ewakuacja w przedszkolu przy ulicy Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie. Ktoś wpadł na głupi pomysł, aby do placówki przesłać e-maila z informacją o tym, że w jednym z plecaków znajduje się ładunek wybuchowy. Na miejscu jest policja i straż pożarna.

Brakuje strażaków w województwie lubuskim

22 listopada 2020, 13:55
Sytuacja epidemiczna sprawia, że wyłączeni z pracy są nie tylko lekarze, pielęgniarki czy policjanci, ale również strażacy. W województwie lubuskim również są braki kadrowe wśród strażaków. Dlatego też do służby w lubuskich komendach zostało skierowanych 24 podchorążych Szkoły Głównej Służby Pożarniczej i kadetów ze Szkół Aspirantów PSP.

Pożar ciężarówki na DK22 niedaleko Gorzowa [zdjęcia]

28 października 2020, 19:41
W środowy wieczór po godz. 19 na drodze krajowej nr 22 pomiędzy Nierzymiem, a Zdroiskiem doszło do pożaru samochodu ciężarowego. Ogień objął naczepę, w której znajdowały się plastikowe części do aut. Na miejscu są cztery zastępy straży pożarnej i policja. Droga jest obecnie zablokowana.

Pożar domu pod Gorzowem [zdjęcia]

17 października 2020, 22:30
W sobotni wieczór w miejscowości Maszewo doszło do pożaru domu jednorodzinnego. Na miejsce zostało wysłanych sześć zastępów straży pożarnej. Na szczęście nikomu z domowników nic się nie stało.

Kierująca oplem uderzyła w drzewo [zdjęcia]

10 października 2020, 10:07
W piątkowy wieczór w miejscowości Lubczyno niedaleko Gorzowa doszło do wypadku. Kobieta kierująca oplem straciła panowanie nad kierownicą i uderzyła w drzewo. Poszkodowana kobieta oraz dziecko, które z nią podróżowało trafiło pod opiekę pogotowia.

Karetka z 14-latkiem ugrzęzła w błocie. Pomogli strażacy

9 października 2020, 20:17
Ratownicy z gorzowskiego pogotowia podczas interwencji na starej żwirowni koło Kłodawy mieli nie lada problem. Pojazd z 14-letnim pacjentem w środku, utknął w grząskiej nawierzchni. Na ratunek wezwano strażaków.

Pożar opla w centrum Gorzowa

8 października 2020, 15:32
W czwartkowe popołudnie przy ul. Strzeleckiej w Gorzowie doszło do pożaru samochodu osobowego marki opel. Na miejsce została wysłana straż pożarna i policja. Na szczęście nikomu nic się nie stało, jednak pojazd doszczętnie spłonął.

Ojciec podpalił mieszkanie w czasie komunii syna [zdjęcia]

5 października 2020, 11:45
Zdemolował własne mieszkanie, oblał benzyną ubrania i podłożył ogień. Wszystko to działo się podczas uroczystości I Komunii Świętej, gdy domownicy byli w kościele. Doszczętnie spłonęło całe mieszkanie i jedzenie przygotowane na przyjęcie.


Fotoreportaże