Straż pożarna

Płonie hala produkcyjna pod Gorzowem. W akcji 14 zastępów straży pożarnej

17 października 2021, 18:30
Kilkanaście zastępów straży pożarnej z Gorzowa i okolic walczy z pożarem obiektu gospodarczego w Chwałowicach. Cała hala jest objęta ogniem, dlatego też strażacy skupiają się na obronie budynku mieszkalnego.

Wypadek na Słowiańskiej. Strażacy wycinali zakleszczoną osobę

12 października 2021, 14:19
Kolejne poważne zdarzenie drogowe w Gorzowie Wielkopolskim. Doszło do niego na ulicy Słowiańskiej - na pasie ruchu w kierunku ulicy Kosynierów Gdyńskich. Droga w tym miejscu jest zablokowana.

Pożar domu pod Gorzowem. Spalił się ganek i drzwi wejściowe [zdjęcia]

9 października 2021, 12:01
W sobotnie poranek doszło do pożaru domu we wsi Jeninek niedaleko Gorzowa. Na miejsce zostało wysłanych 7 zastępów straży pożarnej. Ogniem był objęty ganek oraz drzwi wejściowe. Na szczęście strażacy szybko opanowali sytuację.

Ciężarówka uderzyła w sarnę. Z naczepy wysypał się granulat [zdjęcia]

7 października 2021, 09:40
Strażacy z Gorzowa w czwartek nad ranem mieli pełne ręce roboty. Zostali wezwani do zdarzenia przy ul. Kasprzaka, gdzie kierujący samochodem ciężarowym uderzył w sarnę. Wskutek gwałtownego hamowania, z naczepy zaczął wysypywać się granulat. Akcja strażaków trwała niemal trzy godziny.

Pali się auto na parkingu centrum handlowego [zdjęcia]

30 września 2021, 16:54
W czwartkowe popołudnie doszło do pożaru samochodu osobowego marki ford na parkingu wielopoziomowych w centrum handlowym Nova Park. Na miejsce zostało wysłanych pięć zastępów straży pożarnej. Wszyscy klienci oraz pracownicy Nova Park zostali ewakuowani.

Wypadek na Kasprzaka. Starszy mężczyzna zasłabł za kierownicą

26 września 2021, 12:46
Groźne zdarzenie drogowe na ulicy Kasprzaka w Gorzowie. Doszło tam do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży, policję i zespół ratownictwa medycznego.

Ktoś znowu podpala śmietniki w Gorzowie

25 września 2021, 23:10
Gorzowscy strażacy w ciągu kilkudziesięciu minut wyjeżdżali cztery razy do płonących śmietników. Do pożarów doszło przy ul. 30 Stycznia, Kosynierów Gdyńskim i Kazimierza Wielkiego. Strażacy nie mają wątpliwości, że były to celowe podpalenia, a ogień podłożyła ta sama osoba. Następnie palił się również śmietnik i samochód przy Al. 11 Listopada.

Gorzów: Pożar na parterze kamienicy [zdjęcia]

25 września 2021, 18:38
W sobotnie popołudnie doszło do pożaru na parterze kamienicy. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej oraz policja. Wszystkie osoby, które przebywały wewnątrz budynku, ewakuowały się przed przyjazdem służb. Trwa akcja gaśnicza.

Trwa dogaszanie ogromnego pożaru w Lubnie [film i zdjęcia]

4 września 2021, 12:45
Po całonocnej akcji gaśniczej w Lubnie koło Gorzowa, w której brało udział 21 zastępów straży pożarnej, w sobotę 4 września strażacy rozpoczęli dogaszanie nielegalnego składowiska opon i wraków samochodów, które znajdowało się na jednej z posesji. Obecnie na miejscu pracuje 7 zastępów straży pożarnej, w tym 2 cysterny oraz dwie koparko-ładowarki. Dogaszanie potrwa do sobotniego wieczora.

Ogromny pożar koło Gorzowa. Płonie nielegalne składowisko opon w Lubnie [film i zdjęcia]

3 września 2021, 20:42
Płonie nielegalne składowisko opon i części samochodowych pomiędzy budynkami mieszkalnymi w Lubnie. Na miejscu pracuje 21 zastępów straży pożarnej z całego powiatu gorzowskiego, w tym 3 cysterny i kontener pianotwórczy.


Fotoreportaże