Straż pożarna

Ogromny pożar na Osiedlu Poznańskim. Spalił się dom [zdjęcia]

6 listopada 2021, 08:27
Czternaście zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem domu jednorodzinnego na Osiedlu Poznańskim. Ogień pojawił się na poszyciu dachowym. Przednia część budynku spłonęła kompletnie.

Pożar pod Gorzowem. W akcji 7 zastępów straży pożarnej [zdjęcia]

5 listopada 2021, 20:50
W piątkowy wieczór dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze w Boleminie koło Gorzowa. Na miejsce zostało wysłanych łącznie siedem zastępów straży pożarnej. Okazało się, że doszło do pożaru budynku gospodarczego znajdującego się bezpośrednio przy domu jednorodzinnym.

Agresywny mężczyzna zniszczył w nocy osiem aut. Wpadł w ręce policji [FILM]

3 listopada 2021, 11:25
Wybijał szyby, wyrywał lusterka i niszczył karoserie w napotkanych samochodach. Agresywny 28-latek został zatrzymany przez policjantów na ulicy Pomorskiej, ale wcześniej zdołał uszkodzić aż osiem pojazdów.

Gorzów: Karetka zakopała się. Na pomoc ruszyli strażacy [film]

2 listopada 2021, 20:50
Ratownicy z gorzowskiego szpitala podczas transportu pacjenta z lecznicy do domu przy ul. Osadnicznej w Gorzowie mieli nie lada problem. Kiedy odstawili pacjenta i chcieli zawrócić, pojazd utknął w grząskiej nawierzchni drogi gruntowej. Na ratunek wezwano strażaków.

Wybuch butli z gazem. Doszło do pożaru budynku [film i zdjęcia]

29 października 2021, 21:37
W piątkowy wieczór w Świerkocinie doszło do wybuchu butli z gazem w budynku wielorodzinnym, a następnie pożaru. Poszkodowana została 45-letnia kobieta, która znajdowała się w mieszkaniu, gdzie doszło do wybuchu. Z budynku ewakuowano łącznie 15 osób. Na miejscu pracuje 9 zastępów straży pożarnej.

Pożar domu w Gorzowie. Zapalił się styropian na elewacji i poddaszu [zdjęcia]

26 października 2021, 17:39
We wtorkowe popołudnie doszło do pożaru w świeżo wyremontowanym domku jednorodzinnym przy ul. Sadowej w Gorzowie. Okazało się, że zapalił się styropian znajdujący się na poddaszu oraz elewacji. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej.

Ogromny pożar kurnika koło Gorzowa

26 października 2021, 14:15
We wtorkowe popołudnie w Starym Polichnie doszło do pożaru kurnika. Ogień objął cały obiekt o powierzchni 2 tys. m.kw. Na miejscu pracuje osiem zastępów straży pożarnej.

Wichura w Gorzowie. Wiatr łamał drzewa jak zapałki [film]

22 października 2021, 10:04
Ostatnie dwadzieścia cztery godziny, to był pracowity czas dla strażaków z Gorzowa oraz całego województwa lubuskiego. Straż pożarna przez cały czwartek odnotowała prawie 1 tys. zdarzeń związanych z silnym wiatrem, z czego 135 w Gorzowie i powiecie gorzowskim. Strażacy wyjeżdżali przede wszystkim do usuwania połamanych drzew, które blokowały drogi, a także uszkodzonych pojazdów i dachów.

Wiatr łamie drzewa i gałęzie. Strażacy mają pełne ręce roboty [film i zdjęcia]

21 października 2021, 10:10
Od samego rana w czwartek 21 października strażacy z Gorzowa i okolic mają pełne ręce roboty. Co chwilę są wysyłani do kolejnych zdarzeń dotyczących usuwania skutków silnego wiatru. Strażacy wyjeżdżają do połamanych drzew i konarów.

Pożar hali produkcyjnej pod Gorzowem. „Wszystko płonęło jak pochodnia” [zdjęcia]

18 października 2021, 08:57
Przez kilka godzin 14 zastępów straży pożarnej z Gorzowa i okolicznych miejscowości walczyło z pożarem hali produkcyjnej w miejscowości Chwałowice. Całkowitemu spaleniu uległa hala w której znajdowały się materiały potrzebne do produkcji wianków na 1 listopada.


Fotoreportaże