Wiadomości › Straż pożarna

Gorzów: Trzyosobowa rodzina podtruła się czadem

21 października 2019, 21:45
W poniedziałkowy wieczór trzy osoby, w tym 5-letnie dziecko z objawami podtrucia się czadem zostały zabrane do gorzowskiego szpitala. Wszystko przez wadliwą termę gazową, która znajdowała się w jednym z mieszkań przy ul. Strzeleckiej w Gorzowie.

Pożar volvo na rondzie Ofiar Katynia [zdjęcia]

12 października 2019, 12:27
Na rondzie Ofiar Katynia doszło do pożaru samochodu marki volvo. Ogień pojawił się w komorze silnika. Na szczęście szybka reakcja świadków zdarzenia i przyjazd straży pożarnej sprawił, że ogień nie objął całego pojazdu.

Skutki wichury w Gorzowie [zdjęcia]

30 września 2019, 16:55
Prognozy IMGW sprawdziły się, w poniedziałek nad województwem lubuskim i Gorzowem przeszły silne wichury. Wiatr osiągał średnią prędkość 45 km/h, a w porywach nawet 100 km/h. Lubuscy strażacy wyjeżdżali do blisko 200 interwencji.

Nocna akcja straży na Dolinkach

25 września 2019, 10:23
Do groźnego zdarzenia doszło we wtorkowy wieczór w jednym z bloków przy ulicy Teresy Marii Klimek. Przed północą na nogi zostały postawione wszystkie służby ratunkowego. W mieszkaniu doszło do gwałtownego zapalenia się nagromadzonego gazu.

Pożar na parkingu pomocy drogowej [film i zdjęcia]

19 września 2019, 04:03
W nocy z środy na czwartek doszło do pożaru samochodów na parkingu pomocy drogowej przy ul. Gwiaździstej w Gorzowie. Spaleniu uległo blisko 10 pojazdów. Na miejscu pracuje siedem zastępów straży pożarnej.

Całą noc walczyli z pożarem stodoły [zdjęcia]

2 września 2019, 16:07
Straż pożarna miała pracowitą noc z niedzieli na poniedziałek. Wszystko za sprawą pożaru stodoły i garażu w miejscowości Lubczyno. Na miejscu pracowało łącznie 7 zastępów straży pożarnej, a akcja strażaków trwała blisko 9 godzin.

Zerwany dach na Osiedlu Poznańskim [film i zdjęcia]

28 sierpnia 2019, 16:10
W środowe popołudnie nad Gorzowem i okolicznymi miejscowościami przeszła burza, której towarzyszyły krótkie, ale intensywne opady deszczu oraz silne podmuchy wiatru. Strażacy interweniowali na Osiedlu Poznańskim, gdzie został zerwany dach.

Pożar mieszkania na Zawarciu [zdjęcia]

28 sierpnia 2019, 11:57
W środę doszło do pożaru w kamienicy przy ul. Fabrycznej w Gorzowie. W jednym z mieszkań zapaliły się śmieci. Do szpitala został zabrany 75-letni mężczyzna, który podtruł się dymem.

Pożar sklepu w galerii handlowej w Gorzowie [zdjęcia]

28 sierpnia 2019, 09:55
W środę rano doszło do pożaru sklepu na parterze galerii Askana w Gorzowie. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej. Strażacy ewakuowali wszystkich pracowników i klientów galerii.

Pożar hali magazynowej w Gorzowie [zdjęcia]

27 sierpnia 2019, 00:39
W nocy z poniedziałku na wtorek doszło do pożaru hali magazynowej z tworzywami sztucznymi przy ul. Piłkarskiej w Gorzowie. Spaleniu uległy również trzy samochody osobowe zaparkowane przed halą. Na miejscu jest kilka zastępów straży pożarnej.


Fotoreportaże


x