Straż pożarna

Mężczyzna próbował ugasić płonące trawy. Został poparzony

18 kwietnia 2022, 15:01
W poniedziałkowe popołudnie doszło do pożaru traw przy ul. Zielonej w Gorzowie. Zanim na miejsce dotarli strażacy, rozprzestrzeniający się ogień próbował ugasić mężczyzna. Niestety doznał poparzeń nogi, natomiast pożar ugasili strażacy.

Palą się trawy koło Castoramy. Trwa akcja gaśnicza [zdjęcia]

12 kwietnia 2022, 13:35
We wtorkowe popołudnie doszło do pożaru trawy przy ul. Czartoryskiego i Górczyńskiej koło Castoramy. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej. Ogień szybko się rozprzestrzenia.

Pożar pustostanu na Zakanalu. W akcji 7 zastępów straży

31 marca 2022, 16:42
Pożar budynku przy ulicy Wiatracznej w Gorzowie. Na miejsce zadysponowano siedem zastępów straży pożarnej. Trwają działania gaśnicze.

Gorzów: Pożar w budynku dawnej Silwany [zdjęcia]

29 marca 2022, 21:09
We wtorkowy wieczór doszło do pożaru w budynku dawnej Silwany. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie. W wyniku silnego zadymienia wewnątrz budynku, dwie osoby zostały poszkodowane.

Tragiczny pożar w Gorzowie. Nie żyje mężczyzna [zdjęcia]

23 marca 2022, 13:47
W środowe popołudnie doszło do pożaru mieszkania przy ul. Kolejowej w Gorzowie. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie. Niestety w wyniku pożaru zginął mężczyzna.

Pożar lasu pod Gorzowem. Trwa akcja gaśnicza

21 marca 2022, 15:13
W poniedziałkowe popołudnie doszło do pożaru lasu w Rybakowie. Na miejsce zostało wysłanych 9 zastępów straży pożarnej. Ogień objął około 10 hektarów terenów leśnych. Trwa akcja gaśnicza.

Gorzów: Plaga pożarów traw i nieużytków [zdjęcia]

21 marca 2022, 12:57
Nie ma dnia, aby strażacy z Gorzowa i okolicznych jednostek OSP nie wyjeżdżali do pożarów traw i nieużytków. Tylko w poniedziałkowe przedpołudnie doszło do dwóch pożarów traw na terenie Gorzowa.

Pożar w Metalowcu. Dwie osoby poszkodowane

19 marca 2022, 21:36
W sobotni wieczór doszło do pożaru w budynku Metalowca w Gorzowie. W jednym z mieszkań doszło do pożaru materaca. Kobieta i mężczyzna, którzy przebywali w środku podtruli się dymem.

Pożar w fabryce schodów koło Gorzowa

7 marca 2022, 20:59
W poniedziałkowy wieczór doszło do pożaru w fabryce schodów w Dzierżowie koło Gorzowa. Na miejsce zostało wysłanych łącznie 8 zastępów straży pożarnej, policja, pogotowie. Jedna osoba została poszkodowana.

Pożar w mieszkaniu na Górczynie. Strażacy ewakuowali psa

4 marca 2022, 09:27
W piątkowy poranek doszło do pożaru w mieszkaniu przy ul. Dmowskiego na os. Górczyn. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej. Okazało się, że doszło do pożaru instalacji elektrycznej. Strażacy ewakuowali z mieszkania psa, który podtruł się dymem.


Fotoreportaże