Wiadomości › Straż pożarna

Motocyklista wjechał w płot. Tuż przy cmentarzu

5 czerwca 2021, 16:09
Do zdarzenia drogowego w Lipkach Wielkich doszło w sobotnie popołudnie, tuż przed godziną 14 na wylocie z miejscowości. Jadący motocyklem nie opanował pojazdu, uderzył w krawężnik i wjechał w płot… cmentarza. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało.

Pożar hali produkcyjnej w Bogdańcu [film]

29 maja 2021, 16:51
W sobotnie popołudnie w Bogdańcu koło Gorzowa doszło do pożaru hali produkcyjnej. Na miejsce zostało wysłanych łącznie osiem zastępów straży pożarnej. Trwa akcja gaśnicza.

Defibrylator zostanie użyty? Zostaną o tym powiadomieni strażacy!

26 maja 2021, 10:23
Od dwóch lat na ścianie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Bogdańcu jest zamontowany defibrylator. Natomiast od wtorku 25 maja, kiedy ktoś będzie potrzebował natychmiastowej pomocy i otworzy kapsułę AED, zostaną od razu o tym powiadomieni wszyscy strażacy z OSP Bogdaniec. Do wszystkich druhów zostaną wysłane wiadomości sms oraz zadzwonią telefony.

Pożar pustostanu w Gorzowie. Ranny mężczyzna

20 maja 2021, 22:09
Pożar pustostanu na terenie byłej jednostki wojskowej w Gorzowie. Dym było widać nawet z osiedla Dolinki. O zdarzeniu zaalarmowali nas czytelnicy.

Poranny pożar i ewakuacja centrum dystrybucyjnego w Gorzowie

4 maja 2021, 13:43
We wtorek we wczesnych godzinach porannych doszło do ewakuacji centrum dystrybucyjnego Biedronki przy ul. Metalowców w Gorzowie. Z budynku ewakuowano łącznie 90 osób. Jak się okazało, w szatni doszło do pożaru szafki i instalacji elektrycznej.

W budynku szpitalnym miały być granaty. Znaleziono… drewniane atrapy

29 kwietnia 2021, 10:02
W czwartkowy poranek służby zostały zaalarmowane, że w jednym z budynków na terenie kompleksu szpitalnego przy ul. Walczaka w Gorzowie odnaleziono granaty. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie gazowe. Ostatecznie okazało się, że były to drewniane atrapy, a nie prawdziwe granaty.

Kolejny pożar składowiska opon na Zawarciu

28 marca 2021, 23:29
W niedzielny wieczór doszło do pożaru składowiska opon przy ul. Fabrycznej koło schroniska dla zwierząt. To kolejny pożar w ciągu ostatnich dni w tym miejscu. W akcji gaśniczej uczestniczy sześć zastępów straży pożarnej.

Wypadek na „starej trójce”. Zderzenie seata i mercedesa [zdjęcia]

26 marca 2021, 18:01
W piątkowe popołudnie na tzw. „starej trójce” z Gorzowa na Myślibórz doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych seata i mercedesa. Do zdarzenia doszło przy wiadukcie na Marwice.

Pożar busa na parkingu Kauflandu

26 marca 2021, 15:09
W piątkowe popołudnie na parkingu hipermarketu Kaufland przy ul. Matejki w Gorzowie doszło do pożaru busa. Na miejsce została wysłana straż pożarna.

Pożar składowiska opon na Zawarciu [zdjęcia]

24 marca 2021, 21:20
W środowy wieczór doszło do pożaru składowiska opon przy ul. Fabrycznej koło schroniska dla zwierząt. Ogień było widać m.in. z os. Słonecznego i os. Staszica. Na miejsce zostało wysłanych kilka zastępów straży pożarnej.


Fotoreportaże