Wiadomości › Straż pożarna

2-latek zamknął rodziców na balkonie

8 lipca 2019, 12:00
Do nietypowej interwencji doszło w poniedziałek przy ul. Wiedeńskiej w Gorzowie. Na balkonie zostali zamknięci rodzice 2-letniego chłopca, którzy wyszli na zewnątrz na papierosa. Dziecko zatrzasnęło drzwi, ale nie potrafiło już ich otworzyć. Na miejsce została wezwana policja i straż pożarna.

Ewakuacja supermarketu na Górczynie [zdjęcia]

1 lipca 2019, 12:04
W poniedziałkowe południe doszło do zadymienia w sklepie Lidl przy ul. Maczka w Gorzowie. Ewakuowanych zostało łącznie 90 osób. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej.

Tragedia nad jeziorem w Nierzymiu [film i zdjęcia]

29 czerwca 2019, 17:30
Strażacy wraz z grupą wodno-nurkową i ratownikami szukali 23-letniego mężczyzny, który zanurzył się w wodzie i już nie wypłynął na powierzchnię nad jeziorem w Nierzymiu koło Gorzowa. Po ponad dwóch godzinach poszukiwań odnaleziono ciało mężczyzny.

Dramatyczne poszukiwania nad jeziorem koło Gorzowa

29 czerwca 2019, 15:36
Strażacy wraz z grupą wodno-nurkową szukają mężczyzny, który wskoczył do wody w jeziorze w Nierzymiu i już nie wypłynął. Trwa akcja poszukiwawcza.

Zawalił się budowany dom. Jedna osoba zginęła [zdjęcia]

28 czerwca 2019, 10:30
W piątkowy poranek doszło do tragicznego w skutkach wypadku budowlanego w miejscowości Łupowo koło Gorzowa. Podczas budowy domu, doszło do zawalenia się ściany szczytowej i stropu. Beton przygniótł jedną osobę, której nie udało się uratować. Natomiast dwie osoby zostały ranne.

Wysokie zagrożenie pożarowe w lasach pod Gorzowem

20 czerwca 2019, 12:14
Nawet najmniejszy bodziec cieplny może wywołać pożar. Wilgotność ściółki w lasach wokół Gorzowa utrzymuje się poniżej 10%. Pożar wywołać może iskra, rozgrzany układ wydechowy pojazdy, czy rzucony niedopałek papierosa.

Pożar w domu jednorodzinnym [zdjęcia]

8 czerwca 2019, 21:20
W sobotnie popołudnie w Jeninie koło Gorzowa doszło do pożaru w domu jednorodzinnym. Zapaliły się opary gazu, który ulatniał się z butli. Spaleniu uległa cała kuchnia. Na miejscu pracowało sześć zastępów straży pożarnej.

Ulewa nad Gorzowem. Strażacy w akcji [film]

7 czerwca 2019, 09:25
To był pracowity wieczór i noc dla strażaków z Gorzowa i okolicznych gmin. Straż pożarna przez kilka godzin usuwała skutki ulewy, która przeszła w czwartek 6 czerwca nad naszym terenem. W sumie straż pożarna otrzymała ponad 100 zgłoszeń, ale ostatecznie podjęła 60 interwencji.

Podpalacz w Kłodawie [film i zdjęcia]

28 maja 2019, 23:36
We wtorkowy wieczór doszło do pożaru stodoły w Kłodawie koło Gorzowa. Okazało się, że do pożaru dokładnie w tym samym miejscu, gdzie tydzień wcześniej. Przyczyną pożaru było podpalenie.

Dwa poważne pożary koło Gorzowa [film i zdjęcia]

24 maja 2019, 01:46
Niemal w tym samym czasie w nocy z czwartku na piątek doszło do dwóch pożarów budynków gospodarczych w Wojcieszycach i Kłodawie. W działaniach gaśniczych brało udział łącznie 16 zastępów straży pożarnej.


Fotoreportaże


x